Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v Taliansku s ubytovaním v elegantných a praktických apartmánoch pre 4 osoby nachádzajúcich sa v rôznych lokalitách centra Ríma.

HomeInn
0 / 5
24
Popis ponuky

Dovolenka v Taliansku s ubytovaním v elegantných a praktických apartmánoch pre 4 osoby. Apartmány sa nachádzajú v rôznych lokalitách centra Ríma. Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi a priateľské akcie.

Všetky apartmány sa nachádzajú v centre Ríma, ktorý ponúka veľa pamiatok iba niekoľko minút chôdze od apartmánov.

Rozmiestnenie apartmánov v centre Ríma - kliknite na zväčšenie.

Dlhá platnosť voucheru - 1 rok od jeho vydania !

Ubytovaní budete v jednom z týchto apartmánov v Ríme:

1. Apartmán: HomeInn Colosseo

Byt s veľkou terasou v centrálnej štvrti Monti, len pár krokov od Kolosea a Forum Romanum, ktorý sa nachádza v 1. poschodí historickej budovy. HomeInn Colosseo obsahuje: svetlú vstupnú halu s rozkladacou pohovkou, útulnú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, jedálenským stolom so stoličkami, TV s plochou obrazovkou, pohodlnou manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a kuchyňa s výhľadom na priestrannú terasu, ideálny pre obedy a stolovanie pod šírym nebom. V byte sa pohodlne usadí 5 osôb.

HomeInn Colosseo sa nachádza v samom srdci historického centra Ríma, len pár metrov od fóra a Colosseum. Všetko je len niekoľko minút.

2. Apartmán: HomeInn Re di Roma

Priestranný apartmán s tromi spálňami a obývacia izba. Na hornom poschodí elegantnej budovy. Nachádza sa vedľa baziliky svätého Jána v Lateráne a len pár krokov od stanice metra. Ideálne pre rodiny a skupiny. Byt sa skladá z predsiene, tri veľké spálne, funkčná kuchyňa a priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľká obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby a rozkladacou pohovkou, LCD TV a Wi-Fi. V byt je vhodný pre 11 ľudí, čo je ideálne pre rodiny, páry s deťmi a skupiny priateľov.

3. Apartmán: HomeInn Roma Laterano

Priestranný a pohodlný byt len 20 metrov od stanice metra S. Giovanni, ktorý sa nachádza na 3. poschodí a skladá sa z 2 kúpeľne, kuchyne vybavené všetkým komfortom a 11 lôžok rozdelených do troch veľkých miestností a priestranná obývacia izba. Ubytovanie je dobré spojenie so všetkými dopravnými prostriedkami: linka stanica metra A, hlavná autobusová stanica a taxi je tiež veľmi blízko k bazilike svätého Jána v Lateráne a Svätých schodov.

4. Apartmán: HomeInn San Giovanni

Voľný prístup k Wi-Fi. V apartmáne možno pohodlne ubytovať až 11 osôba je teda vhodný pre rodiny, páry s deťmi, skupiny priateľov.

Svetlý byt, renovovaný, ktorý sa nachádza na 2. poschodí v elegantnej budove s výťahom, v centrálnej časti svätého Jána v Lateráne. Apartmán sa skladá z kuchyne, obývacia izba s pohodlnou rozkladacou pohovkou, tri priestranné spálne pre 3 osoby každá, úplne nová plne vybavená kuchyňa, dve veľké kúpeľne s bidetom a veľkou sprchou každého, LCD TV. Starostlivo upravené, vybavené všetkým komfortom, vrátane klimatizácie na izbách.

5. Apartmán: HomeInn Tuscolo

Len cca. 5 minút chôdze od baziliky svätého Jána v Lateráne a za 10 minút sa dostanete do historického centra.

Veľké a svetlé apartmány v elegantnej historickej budove, s prístupom na nádvorie. Budova má výťah. Apartmán sa skladá z priestrannej predsiene, tri priestranné spálne, plne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne so sprchovacím kútom a svetlá obývacia izba s rozkladacou pohovkou, rozkladacie lôžka, LCD televízorov a písacím stolom. Voľný prístup k internetu Wi Fi. V apartmáne je možné ubytovať až maximálne 13 osôb, takže je vhodný pre rodiny, páry s deťmi a skupiny priateľov. Na námestí pod domom je zastávka taxi služby, 500 metrov stanica metra A "Re di Roma", 700 metrov od stanice metra "San Giovanni."

6. Apartmán: Homeinn Trastevere

Homeinn Trastevere: Pohodlný a svetlý apartmán sa skladá zo vstupnej časti s okamžitým prístupom do obývacej izby, dve komfortné spálne, jedna dvojlôžková aj s jedným samostatným lôžkom, druhá s 3 samostatnými lôžkami, apartmány s vlastným sociálnym zariadením, plne vybavenou kuchyňou. V obývacej izbe je pohodlná pohovka, manželská posteľ a rozkladacia pohovka, stôl so stoličkami a LCD TV.

Ubytovanie v jednom zo 6 hotelov.

  • HomeInn Colosseo - Via Sant\' Agata dei Goti 29 - Roma - Check-in: od 16:00, Check-out: do 11:00 h.
  • HomeInn Roma Laterano - Via Magna Grecia 39 - Roma - Check-in: od 16:00, Check-out: do 11:00 h.
  • HomeInn Re di Roma - Via Etruria 44 - Roma - Check-in: od 15:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn San Giovanni - Via Magna Grecia 84 - Roma - Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn Trastevere - Piazza della Rovere 88 - Roma - Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn Tuscolo - Piazza Tuscolo 5 - Roma - Check-in: od 15:00, Check-out: do 10:00 h.

Ako si rezervovať ubytovanie?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť" a vyberte si aj variant pobyt
  • po úhrade Vám bude kupón CenyNaDne automaticky doručený, ale okrem kupónu CenyNaDne Vám mailom príde aj tzv. HOTEL VOUCHER.
  • Rezervácia a overovanie voľných termínov je možné len e-mailom: homeinnitaly@gmail.com
  • Pri rezervácii uveďte číslo tohoto HOTELOVÉHO VOUCHERU.

Ubytovanie v Ríme pre 4 osoby v apartmáne
319 €
417 €

Vyprší
21.11.2017
Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
319 €
417 €

Vyprší
21.11.2017
Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
59
40
Práve prezerá 43 ľudí
34
Práve prezerá 35 ľudí