Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v centre Ríma, ubytovanie v apartmánoch HomeInn pre 4 osoby.

HomeInn
0 / 5
24
Popis ponuky

Dovolenka v Taliansku s ubytovaním v elegantných a praktických apartmánoch pre 4 osoby. Apartmány sa nachádzajú v rôznych lokalitách centra Ríma. Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi a priateľské akcie.

Všetky apartmány sa nachádzajú v centre Ríma, ktorý ponúka veľa pamiatok iba niekoľko minút chôdze od apartmánov.

Rozmiestnenie apartmánov v centre Ríma - kliknite na zväčšenie.

Dlhá platnosť voucheru - 1 rok od jeho vydania !

Ubytovaní budete v jednom z týchto apartmánov v Ríme:

1. Apartmán: HomeInn Colosseo

Byt s veľkou terasou v centrálnej štvrti Monti, len pár krokov od Kolosea a Forum Romanum, ktorý sa nachádza v 1. poschodí historickej budovy. HomeInn Colosseo obsahuje: svetlú vstupnú halu s rozkladacou pohovkou, útulnú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, jedálenským stolom so stoličkami, TV s plochou obrazovkou, pohodlnou manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a kuchyňa s výhľadom na priestrannú terasu, ideálny pre obedy a stolovanie pod šírym nebom. V byte sa pohodlne usadí 5 osôb.

HomeInn Colosseo sa nachádza v samom srdci historického centra Ríma, len pár metrov od fóra a Colosseum. Všetko je len niekoľko minút.

2. Apartmán: HomeInn Re di Roma

Priestranný apartmán s tromi spálňami a obývacia izba. Na hornom poschodí elegantnej budovy. Nachádza sa vedľa baziliky svätého Jána v Lateráne a len pár krokov od stanice metra. Ideálne pre rodiny a skupiny. Byt sa skladá z predsiene, tri veľké spálne, funkčná kuchyňa a priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľká obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby a rozkladacou pohovkou, LCD TV a Wi-Fi. V byt je vhodný pre 11 ľudí, čo je ideálne pre rodiny, páry s deťmi a skupiny priateľov.

3. Apartmán: HomeInn Roma Laterano

Priestranný a pohodlný byt len 20 metrov od stanice metra S. Giovanni, ktorý sa nachádza na 3. poschodí a skladá sa z 2 kúpeľne, kuchyne vybavené všetkým komfortom a 11 lôžok rozdelených do troch veľkých miestností a priestranná obývacia izba. Ubytovanie je dobré spojenie so všetkými dopravnými prostriedkami: linka stanica metra A, hlavná autobusová stanica a taxi je tiež veľmi blízko k bazilike svätého Jána v Lateráne a Svätých schodov.

4. Apartmán: HomeInn San Giovanni

Voľný prístup k Wi-Fi. V apartmáne možno pohodlne ubytovať až 11 osôba je teda vhodný pre rodiny, páry s deťmi, skupiny priateľov.

Svetlý byt, renovovaný, ktorý sa nachádza na 2. poschodí v elegantnej budove s výťahom, v centrálnej časti svätého Jána v Lateráne. Apartmán sa skladá z kuchyne, obývacia izba s pohodlnou rozkladacou pohovkou, tri priestranné spálne pre 3 osoby každá, úplne nová plne vybavená kuchyňa, dve veľké kúpeľne s bidetom a veľkou sprchou každého, LCD TV. Starostlivo upravené, vybavené všetkým komfortom, vrátane klimatizácie na izbách.

5. Apartmán: HomeInn Tuscolo

Len cca. 5 minút chôdze od baziliky svätého Jána v Lateráne a za 10 minút sa dostanete do historického centra.

Veľké a svetlé apartmány v elegantnej historickej budove, s prístupom na nádvorie. Budova má výťah. Apartmán sa skladá z priestrannej predsiene, tri priestranné spálne, plne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne so sprchovacím kútom a svetlá obývacia izba s rozkladacou pohovkou, rozkladacie lôžka, LCD televízorov a písacím stolom. Voľný prístup k internetu Wi Fi. V apartmáne je možné ubytovať až maximálne 13 osôb, takže je vhodný pre rodiny, páry s deťmi a skupiny priateľov. Na námestí pod domom je zastávka taxi služby, 500 metrov stanica metra A "Re di Roma", 700 metrov od stanice metra "San Giovanni."

6. Apartmán: Homeinn Trastevere

Homeinn Trastevere: Pohodlný a svetlý apartmán sa skladá zo vstupnej časti s okamžitým prístupom do obývacej izby, dve komfortné spálne, jedna dvojlôžková aj s jedným samostatným lôžkom, druhá s 3 samostatnými lôžkami, apartmány s vlastným sociálnym zariadením, plne vybavenou kuchyňou. V obývacej izbe je pohodlná pohovka, manželská posteľ a rozkladacia pohovka, stôl so stoličkami a LCD TV.

Ubytovanie v jednom zo 6 hotelov.

  • HomeInn Colosseo - Via Sant\' Agata dei Goti 29 - Roma - Check-in: od 16:00, Check-out: do 11:00 h.
  • HomeInn Roma Laterano - Via Magna Grecia 39 - Roma - Check-in: od 16:00, Check-out: do 11:00 h.
  • HomeInn Re di Roma - Via Etruria 44 - Roma - Check-in: od 15:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn San Giovanni - Via Magna Grecia 84 - Roma - Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn Trastevere - Piazza della Rovere 88 - Roma - Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00 h.
  • HomeInn Tuscolo - Piazza Tuscolo 5 - Roma - Check-in: od 15:00, Check-out: do 10:00 h.

Ako si rezervovať ubytovanie?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť" a vyberte si aj variant pobyt
  • po úhrade Vám bude kupón CenyNaDne automaticky doručený, ale okrem kupónu CenyNaDne Vám mailom príde aj tzv. HOTEL VOUCHER.
  • Rezervácia a overovanie voľných termínov je možné len e-mailom: homeinnitaly@gmail.com
  • Pri rezervácii uveďte číslo tohoto HOTELOVÉHO VOUCHERU.

Ubytovanie v Ríme pre 4 osoby v apartmáne
319 €
417 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
319 €
417 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 42 ľudí
30