Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax uprostred prírody na chorvátskom ostrove Dugi otok pri meste Zadar. Ubytovanie ideálne pre 3 osoby vám poskytnú Gorgonia Apartments.

26
Popis ponuky

Dugi otok (Dlhý ostrov) je siedmy najväčší chorvátsky ostrov. Nachádza sa v severnej Dalmácii, neďaleko mesta Zadar. Návštevníkov láka svojimi nádhernými plážami a výbornými podmienkami pre všetky druhy vodných športov. Na ostrove nájdete aj jednu z najkrajších pláží Jadranského mora – Sakarun, ktorá vás očarí svojím nádychom exotiky. Vybrať sa môžete aj na výlet do národného parku Kornati a zažiť tento jedinečný ostrovný labrint alebo do zátoky Telašćica. Ostrov Dugi otok je vďaka svojej polohe ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku v lone prírody.

Ubytujte sa v letovisku Verunić v apartmánovom dome Gorgonia. Okrem útulných apartmánov tu nájdete aj malú rodinnú reštauráciu, obchod s potravinami, oddýchnuť si môžete v záhrade s grilom. Bývajte priamo pri morskom pobreží a užívajte si slnečné lúče!Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38