Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Štýlová dovolenka v srdci malebnej Dalmácie na ostrove Brač. Pobyt v Apartmánoch Vallum*** vzdialených 300m od pláže v letovisku Bol.

11
Popis ponuky

Vitajte na ostrove Brač, ktorý môžeme bez pochýb nazvať aj ostrovom superlatívov. Tento malebný kus zeme ležiaci priamo v srdci Dalmácie je totiž najväčším, najzelenším a najslnečnejším ostrovom tohto regiónu. Najobľúbenejším cieľom turistov prichádzajúcich na Brač je známe prímorské letovisko Bol, ležiace pod svahmi Vidovej Gory, ktorá je najvyšším vrchom ostrova. V okolí mesta ležiaceho na juhu ostrova, sa nachádzajú tie najlepšie pláže v celom Chorvátsku, vrátane pláže Zlatni Rat považovanej za najkrajšiu na Jadranskom pobreží.

Práve v tomto raji oddychu sú situované štýlové Apartmány Vallum ponúkajúce elegantné ubytovanie v moderne zariadených priestoroch. Komplex situovaný 300 metrov od pobrežia, v pokojnej časti mesta neďaleko obľúbenej pláže Zlatni Rat, je skvelým miestom pre všetkých tých, ktorí túžia po dokonalom relaxe v tom najlepšom prostredí aké Chorvátsko ponúka.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
56 €
63 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
56 €
63 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 35 ľudí
40
50