Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Štýlová dovolenka v srdci malebnej Dalmácie na ostrove Brač. Pobyt v Apartmánoch Vallum*** vzdialených 300m od pláže v letovisku Bol.

11
Popis ponuky

Vitajte na ostrove Brač, ktorý môžeme bez pochýb nazvať aj ostrovom superlatívov. Tento malebný kus zeme ležiaci priamo v srdci Dalmácie je totiž najväčším, najzelenším a najslnečnejším ostrovom tohto regiónu. Najobľúbenejším cieľom turistov prichádzajúcich na Brač je známe prímorské letovisko Bol, ležiace pod svahmi Vidovej Gory, ktorá je najvyšším vrchom ostrova. V okolí mesta ležiaceho na juhu ostrova, sa nachádzajú tie najlepšie pláže v celom Chorvátsku, vrátane pláže Zlatni Rat považovanej za najkrajšiu na Jadranskom pobreží.

Práve v tomto raji oddychu sú situované štýlové Apartmány Vallum ponúkajúce elegantné ubytovanie v moderne zariadených priestoroch. Komplex situovaný 300 metrov od pobrežia, v pokojnej časti mesta neďaleko obľúbenej pláže Zlatni Rat, je skvelým miestom pre všetkých tých, ktorí túžia po dokonalom relaxe v tom najlepšom prostredí aké Chorvátsko ponúka.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
56 €
63 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
56 €
63 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 44 ľudí
56
Práve prezerá 41 ľudí
11
47
Práve prezerá 45 ľudí