Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinný wellness na 3-6 dní v Hoteli Jánošík**** v Liptovskom Mikuláši.

47
Popis ponuky

Detail ponuky

Užite si relax v jednej z najvyhľadávanejších oblastí na Slovensku. Hotel Jánošík ležiaci v pokojnej časti Liptovského Mikuláša ponúka perfektnú príležitosť, ako stráviť dovolenku lyžovaním v Tatrách i relaxáciou v neďalekých termálnych kúpeľoch Bešeňová!

Obľúbený Hotel Jánošík****

Štýlové izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, fénom, minibarom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Polpenzia sa skladá z bohatých raňajok podávaných formou bufetových stolov a večere podľa vášho výberu z troch jedál.

V rámci pobytu máte každý jeden jednorazový časovo neobmedzený vstup do hotelového wellness centra. Tu môžete relaxovať vo vírivke, tepidáriu, prehriať sa v saunovom svete (parná, fínska, bylinková a infrasauna) alebo si zaplávať v bazéne.

Otváracie hodiny wellness: PO-ŠT 18:00 - 21:00, PIA-SO 16:00 - 22:00.

Krásna príroda, čistý vzduch, termály a aquaparky - to sú Tatry

Tatry sú nielen synonymom pre turistiku a lyžovanie, ale tiež pre relaxáciu v termáloch. Vďaka výhodnej polohe hotela máte relaxáciu, zjazdovky, pamiatky UNESCO a ďalšie zaujímavosti Vysokých i Nízkych Tatier na dosah ruky!

  • Skiareál Jasná - najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými podmienkami na lyžovanie a snowboarding. Ponúka viac ako 35 km dokonale upravených zjazdoviek.
  • Aquapark Tatralandia - najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Čakajú vás tu 3 celoročné bazény, saunový svet, vírivky a oveľa viac...
  • Dino Paradise Park Bešeňová - veľmi obľúbené a liečivé termály.
  • Národný park Nízke Tatry - najväčšie chránené územie Slovensku, známe vďaka Demänovskej doline, množstvu zjazdoviek a spletitým cykloturistickým trasám.
  • Cyklotrasa "Okolo vodnej nádrže Liptovská Mara" - vedie priamo od hotela Jánošík po spevnených cestách a je dlhá 42 km.
  • Liptovská Mara - vodná nádrž
  • Demänovské jaskyne - tvoria najnavštevovanejší jaskynný komplex na Slovensku, ktorý je úplným unikátom.

129 €
242 €

Kúpené
189x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
242 €

Kúpené
189x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53