Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si relax v jednej z najvyhľadávanejších oblastí na Slovensku. Rodinný wellness na 3-6 dní v Hoteli Jánošík**** v Liptovskom Mikuláši.

47
Popis ponuky

Detail ponuky

Užite si relax v jednej z najvyhľadávanejších oblastí na Slovensku. Hotel Jánošík ležiaci v pokojnej časti Liptovského Mikuláša ponúka perfektnú príležitosť, ako stráviť dovolenku lyžovaním v Tatrách i relaxáciou v neďalekých termálnych kúpeľoch Bešeňová!

Obľúbený Hotel Jánošík****

Štýlové izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, fénom, minibarom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Polpenzia sa skladá z bohatých raňajok podávaných formou bufetových stolov a večere podľa vášho výberu z troch jedál.

V rámci pobytu máte každý jeden jednorazový časovo neobmedzený vstup do hotelového wellness centra. Tu môžete relaxovať vo vírivke, tepidáriu, prehriať sa v saunovom svete (parná, fínska, bylinková a infrasauna) alebo si zaplávať v bazéne.

Otváracie hodiny wellness: PO-ŠT 18:00 - 21:00, PIA-SO 16:00 - 22:00.

Krásna príroda, čistý vzduch, termály a aquaparky - to sú Tatry

Tatry sú nielen synonymom pre turistiku a lyžovanie, ale tiež pre relaxáciu v termáloch. Vďaka výhodnej polohe hotela máte relaxáciu, zjazdovky, pamiatky UNESCO a ďalšie zaujímavosti Vysokých i Nízkych Tatier na dosah ruky!

  • Skiareál Jasná - najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými podmienkami na lyžovanie a snowboarding. Ponúka viac ako 35 km dokonale upravených zjazdoviek.
  • Aquapark Tatralandia - najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Čakajú vás tu 3 celoročné bazény, saunový svet, vírivky a oveľa viac...
  • Dino Paradise Park Bešeňová - veľmi obľúbené a liečivé termály.
  • Národný park Nízke Tatry - najväčšie chránené územie Slovensku, známe vďaka Demänovskej doline, množstvu zjazdoviek a spletitým cykloturistickým trasám.
  • Cyklotrasa "Okolo vodnej nádrže Liptovská Mara" - vedie priamo od hotela Jánošík po spevnených cestách a je dlhá 42 km.
  • Liptovská Mara - vodná nádrž
  • Demänovské jaskyne - tvoria najnavštevovanejší jaskynný komplex na Slovensku, ktorý je úplným unikátom.

129 €
242 €

Vyprší
23.8.2017
Kúpené
165x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
242 €

Vyprší
23.8.2017
Kúpené
165x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 41 ľudí
11
47
Práve prezerá 43 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí