Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusná dovolenka v secesnej vile na Opatijskej riviére! Pobyt s raňajkami a wellness v hoteli Villa Eugenia 50m od pláže v mestečku Lovran.

25
Popis ponuky

Malebné stredoveké mestečko Lovran sa nachádza na Opatijskej riviére, ktorá sa tiahne celých 12 km po pobreží a spája všetky okolité letoviská. Vydajte sa s nami na nekonečné prechádzky s morským vetrom vo vlasoch a vychutnajte si romantické prostredie obklopené bujnou subtropickou vegetáciou. Ak vás láka otvorené more, vyskúšajte jednu z mnohých potápačských škôl, ktoré tu fungujú a objavte svet pod hladinou, alebo si prenajmite jachtu, či loď. Kedysi obľúbené letovisko rakúsko-uhorskej šľachty je plné kaviarní s atmosférou starej Viedne, kde si môžete vybrať z veľkého množstva štrúdlí a zákuskov. Miestne reštaurácie servírujú špeciality z čerstvých rýb a darov mora a skvelé lokálne vína tohto slnečného regiónu.

Villa Eugénia so svojou secesnou noblesou vás pozýva do svojich elegantných priestranných izieb s výhľadom na more, ktoré sa nachádza len 50 m od hotela! Vynovené priestory, príjemný personál a krásne výhľady uprostred sviežej stredomorskej záhrady, to je recept na ideálnu letnú dovolenku. Nechajte sa zlákať ešte dnes!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
62 €
83 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
62 €
83 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59