Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte najvýchodnejšiu časť Českej republiky a atraktívne Beskydy. Pobyt v objatí prírody v Hoteli Kempa*** s polpenziou a wellness.

39
Popis ponuky

Vyberte sa na výlet do Beskýd a do wellness hotela Kempa! Spoznajte najvýchodnejšiu časť Českej republiky a atraktívne Beskydy, ktoré sú lákadlom pre všetkých milovníkov turistiky a rôznych aktivít. Vydajte sa do chránených prírodných rezervácií a parkov, ako sú Babia Góra, Gorce, Magura či Bieszczady. V zime na vás čaká lyžovačka priamo na zjazdovke pri hoteli a za návštevu určite okrem iného stojí aj Rožnov pod Radhoštem, kde si okrem presláveného historického skanzenu môžete užiť jedinečné pivné kúpele.

Tento nový wellness hotel vám poskytne nezabudnuteľný relax a odpočinok vďaka wellness centru i krytému bazénu, z ktorého si môžete vychutnať panorámu na okolitú prírodu a pohorie. Čaká na vás príjemne stravený čas na prechádzkach či túrach po okolí, cyklistické výlety, kvalitná lyžovačka, ale aj spoznávanie histórie a zaujímavé pamiatky. Doplňte to všetko voňavým a chutným jedlom z kvalitných surovín a verte, že odtiaľ budete odchádzať ako spokojní hostia plní energie a síl!
63 €
103 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
63 €
103 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46