Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte najvýchodnejšiu časť Českej republiky a atraktívne Beskydy. Pobyt v objatí prírody v Hoteli Kempa*** s polpenziou a wellness.

39
Popis ponuky

Vyberte sa na výlet do Beskýd a do wellness hotela Kempa! Spoznajte najvýchodnejšiu časť Českej republiky a atraktívne Beskydy, ktoré sú lákadlom pre všetkých milovníkov turistiky a rôznych aktivít. Vydajte sa do chránených prírodných rezervácií a parkov, ako sú Babia Góra, Gorce, Magura či Bieszczady. V zime na vás čaká lyžovačka priamo na zjazdovke pri hoteli a za návštevu určite okrem iného stojí aj Rožnov pod Radhoštem, kde si okrem presláveného historického skanzenu môžete užiť jedinečné pivné kúpele.

Tento nový wellness hotel vám poskytne nezabudnuteľný relax a odpočinok vďaka wellness centru i krytému bazénu, z ktorého si môžete vychutnať panorámu na okolitú prírodu a pohorie. Čaká na vás príjemne stravený čas na prechádzkach či túrach po okolí, cyklistické výlety, kvalitná lyžovačka, ale aj spoznávanie histórie a zaujímavé pamiatky. Doplňte to všetko voňavým a chutným jedlom z kvalitných surovín a verte, že odtiaľ budete odchádzať ako spokojní hostia plní energie a síl!
63 €
103 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
63 €
103 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 42 ľudí
55
Práve prezerá 46 ľudí
44
56
Práve prezerá 53 ľudí