Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odskočte si na predĺžený víkend k našim českým susedom a navštívte Ostravu. Pobyt s raňajkami a balíčkom zliav v Harmony Club Hotel***.

28
Popis ponuky

Pripravte sa na svoj najlepší výlet! A to nemusíte ísť ani ďaleko. Odskočte si na predĺžený víkend k našim českým susedom a navštívte Ostravu. Presvedčte sa na vlastné oči, že už dávno to nie je len mesto priemyslu, ale aj zábavy a zaujímavých pamiatok. Vyberte sa na Slezkoostravský hrad, kde môžete spoznať dejiny mesta, v areáli Černá louka navštívte Svet miniatúr a na malej ploche precestujte celý svet, alebo na vás čaká zábavná Pivnica strašidiel. Neobíďte ani jedinečné Banícke múzeum, čaká vás Veľký i Malý svet techniky, nekonečné možnosti objavovania... A za nočným životom a zábavou určite vyrazte na Stodolnú, kde nájdete množstvo podnikov presne podľa svojho gusta.

Po celodenných zážitkoch si určite oddýchnite v Harmony Club Hoteli. Novozrekonštruovaný mestský hotel nájdete neďaleko centra mesta. Čaká vás pohodlie hotelových izieb, ponuka českej i medzinárodnej kuchyne, lobby bar so širokou ponukou drinkov, ale aj strážené parkovisko. Urobte si nezvyčajný výlet k naším susedom!
48 €
67 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
48 €
67 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 42 ľudí
44
55
Práve prezerá 45 ľudí
56
Práve prezerá 52 ľudí