Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odskočte si na predĺžený víkend k našim českým susedom a navštívte Ostravu. Pobyt s raňajkami a balíčkom zliav v Harmony Club Hotel***.

28
Popis ponuky

Pripravte sa na svoj najlepší výlet! A to nemusíte ísť ani ďaleko. Odskočte si na predĺžený víkend k našim českým susedom a navštívte Ostravu. Presvedčte sa na vlastné oči, že už dávno to nie je len mesto priemyslu, ale aj zábavy a zaujímavých pamiatok. Vyberte sa na Slezkoostravský hrad, kde môžete spoznať dejiny mesta, v areáli Černá louka navštívte Svet miniatúr a na malej ploche precestujte celý svet, alebo na vás čaká zábavná Pivnica strašidiel. Neobíďte ani jedinečné Banícke múzeum, čaká vás Veľký i Malý svet techniky, nekonečné možnosti objavovania... A za nočným životom a zábavou určite vyrazte na Stodolnú, kde nájdete množstvo podnikov presne podľa svojho gusta.

Po celodenných zážitkoch si určite oddýchnite v Harmony Club Hoteli. Novozrekonštruovaný mestský hotel nájdete neďaleko centra mesta. Čaká vás pohodlie hotelových izieb, ponuka českej i medzinárodnej kuchyne, lobby bar so širokou ponukou drinkov, ale aj strážené parkovisko. Urobte si nezvyčajný výlet k naším susedom!
48 €
67 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
48 €
67 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38