Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si adrenalínový zážitok na čerstvom vzduchu na skalách v okolí Bratislavy.

50
Popis ponuky

Doprajte si adrenalínový zážitok na čerstvom vzduchu, strávte nezabudnuteľné chvíle na skalách v okolí Bratislavy, objavte v hĺbke srdca lezca a prežite vášeň, emócie a radosť z dobývania. Je to nezameniteľný pocit, kvôli ktorému sa oplatí vyraziť do prírody.

Ochutnávka lezenia 2 hod. na skale vo voľnej prírode v centre Bratislavy

Len na skok od dunajského nábrežia sa nachádza prírodná žulová platňa – Mekka bratislavských lezcov. Po krátkej rozcvičke sa oblečiete do úväzu a profesionálny inštruktor sa postará o všetko ostatné. Leziete do výšky maximálne 15 až 20 metrov. Nemusíte sa báť, s individuálnym prístupom zvládnete lezenie ľavou-zadnou.

Ochutnávka lezenia 4 hod. na skale vo voľnej prírode v centre Bratislavy alebo v jej okolí

V prírode Bratislavy alebo na Štokeravskej vápenke v Devínskej Novej Vsi si vychutnáte oslobodzujúci výhľad. Zverte sa do rúk profesionálnych inštruktorov a skroťte umenia lezenia.

Celodenný kurz lezenia na skale vo voľnej prírode v okolí Bratislavy

Na začiatku v žiadnom prípade nejdete sám a na konci kurzu je z vás malý pán. Strávte nezabudnuteľné popoludnie na skalách s profesionálnymi inštruktormi v okolí Bratislavy alebo na Pajštúne, Platni nad tunelom, Štokerauskej vápenke, Medvedej skale, Troch jazdcoch.

www.studiozazitku.sk
34,50 €
69 €

Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,50 €
69 €

Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
50
Práve prezerá 42 ľudí
16
17