Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si vytúženú dovolenku v tichej lokalite na Makarskej riviére v Chorvátsku. Pobyt v Apartmánoch Ville Holiday priamo na pobreží.

9
Popis ponuky

Chcete si dopriať vytúženú dovolenku pri slovenskom mori, ale odrádza vás všadeprítomný ruch letovísk? V tom prípade máme pre vás skvelú ponuku, ktorou sú apartmány Vila Holiday situované v malebnej osade Živogočše. História tejto dedinky, ležiacej 17 km južne od Makarskej, sa píše už od 13. storočia, čoho dôkazom je okrem iného aj majestátny Kláštor františkánov. Zavítajte do tejto oázy pokoja a vychutnajte si dokonalý relax pri belasých vodách Jadranu, v neopakovateľnej vidieckej atmosfére.

Pomôže vám v tom práve ubytovanie v apartmánoch Vila Holiday, ktoré sa nachádzajú na konci osady v objatí typickej stredomorskej vegetácie. Útulné a plne zariadené apartmány, ponúkajú vďaka svojej polohe, okrem dokonalých výhľadov na hladinu mora možnosť vykročiť z dverí priamo na belasú štrkovú pláž.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
52 €
57 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
52 €
57 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59