Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Južnú Moravu a vydajte sa po stopách minulosti do kráľovského mesta Znojma! Pobyt s polpenziou a wellness v Hoteli Savannah****.

40
Popis ponuky

Navštívte Južnú Moravu a vydajte sa po stopách minulosti do bývalého kráľovského mesta u našich českých susedov, do Znojma! Rozprestierajúce sa na ľavom brehu rieky Dyje láka svojím jedinečným historickým dedičstvom – od monumentálnych budov meštianskych domov, cez cirkevné stavby až po starobylé mestské hradby. Práve vďaka týmto jedinečným pamiatkám bolo mesto Znojmo už v roku 1971 vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Príďte si aj vy na vlastné oči pozrieť architektonické skvosty ako rotundy Panny Márie a sv. Kataríny, či najucelenejšiu kolekciu renesančných domov v celej Českej republike. Zároveň sa tešte na nové zážitky v národnom parku Podyjí alebo na odľahčenie spoznajte toto mesto z iného uhla - preslávené nakladanými uhorkami či pestovaním vínnej révy!

Pohodlie si doprajte v 4* hoteli Savannah, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti stredovekého mesta Znojma. Čaká na vás komfortné ubytovanie, výnimočné služby, wellness i ajurvédske masáže s terapeutmi zo Srí Lanky, plavecký bazén a vírivka... Prebuďte svoje telo a ducha, doprajte si relax a načerpajte nové sily. Ako čerešničku na torte si určite doprajte návštevu vínnych pivničiek a ochutnávku ušľachtilého nápoja.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť