Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezabudnuteľná dovolenka na najväčšom ostrove Strednej Dalmácie – ostrove Brač. Pobyt s polpenziou v rodinnom hoteli Villa Mandić.

Villa Mandic
0 / 5
22
Popis ponuky

Vydajte sa k slovenskému moru a tentokrát zavítajte na najväčší ostrov Strednej Dalmácie – ostrov Brač. Zavítajte do najväčšieho mestečka na ostrove - Supetar, odkiaľ sa z chorvátskej pevniny dostanete trajektom z Makarskej alebo zo Splitu a vydajte sa v ústrety nezabudnuteľnej dovolenke. Objavujte prírodné krásy ako je Dračia jaskyňa (Zmajeva špilja) a jaskyňa Kopačina. Na milovníkov podmorského sveta čakájú Jaskyne Maňajama, či Lučica. Vyšliapte na najvyššiu Vidovu goru alebo sa vyberte leňošiť na nádherné pláže – a pokojne začnite od tých pieskových (Zlatni Rat, Lovrečina). Alebo chcete spoznať kúsok histórie? Zoznámte sa s presláveným bračským mramorom, zavítajte do kláštora Blaca, Bračského múzea v Škripe…

A ubytujte sa v hoteli Villa Mandic, ktorá je obľúbeným miestom návštevníkov. Vychutnajte si pohodu a rodinnú atmosféru, výhľad na Jadranské more, chuťovky od oceňovaného tímu kuchárov, osviežujúci drink v hotelovom bare, animačné programy a všetko, čo vám spríjemní dovolenku. A plusom je navyše samotná poloha – iba 2 minúty od pláže a zároveň od mestskej promenády.Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
69 €
88 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
88 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 39 ľudí
50
40
Práve prezerá 39 ľudí