Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka snov v malebnej dedinke na ostrove Brač, s ubytovaním v 100-ročnej vile Skula****, v cene raňajky a neobmedzený vstup do bazéna.

35
Popis ponuky

Túžite po dovolenke v čarovnej Dalmácii, ale chcete sa oblúkom vyhnúť preplneným rezortom a rušným prímorským letoviskám? Ak áno, máme pre vás skvelú ponuku, ktorou je viac než 100 rokov stará Villa Skula sídliaca v starobylej osade Škrip uprostred malebnej prírody ostrova Brač. Vychutnajte si relax v dokonalom tichu prerušovanom len spevom vtákov a zažite chorvátsku dovolenku tak, ako nikdy predtým.

Osada Škrip s nezameniteľnou historickou atmosférou predstavuje najstaršie osídlenie na ostrove Brač, ktoré bolo obývané už pred 5 tisíckami rokov. Pozostatky starobylých osídlení sú tu viditeľné na každom kroku a spolu s unikátnou stredomorskou architektúrou dodajú vášmu pobytu na tomto mieste nezameniteľné čaro. Medzi výhody tejto lokality patrí i blízkosť mora, ktoré je vzdialené len 5 minút jazdy autom.Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
50 €
77 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
50 €
77 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59