Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantika v najkrajšom meste Slovinska - Piran. Pobyt v hoteli Piran**** s výhľadom na more, dokonalé uvoľnenie vo wellness a raňajky.

38
Popis ponuky

Slovinsko je čarovná krajina, ukrýva nádherné prírodné skvosty a čo mu môžeme závidieť je jeho krásne more. Medzi najkrajšie mestá tejto malej krajiny patrí Piran, situované na polostrove Jadranského mora. Môžete sa túlať medzi úzkymi uličkami starobylého mesta, ktoré ako by sa zastavilo v čase, vyšliapať na vysokú kostolnú vežu, z ktorej máte celé mesto na dlani alebo sa zastavte na kávičku na námestí, ktorého dominantou je palác z 15. storočia postavený v benátskom štýle. Cestou na Portorož zájdite za vodnými radovánkami do aquaparku Laguna alebo sa vyberte preskúmať druhú najväčšiu jaskyňu v Európe – Postojenskú jaskyňu, ktorú bude obdivovať z vláčika. Slovinské Benátky čakajú na vašu návštevu s otvorenou náručou!

Hotel Piran je situovaný priamo na pobreží len pár metrov od priameho vstupu do mora. Prešiel kompletnou rekonštrukciou a na výber máte štvorhviezdičkové izby s priamym výhľadom na more alebo na starobylé mesto Piran. Izby sú moderné a vybavené klimatizáciou, personál je vždy pripravený poslúžiť vám k vašej spokojnosti. Veľkým gro hotela je jeho reštaurácia, kde vám každý deň ponúknu jedlá z čerstvých rýb a morských plodov.
87 €
140 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
87 €
140 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 38 ľudí
50
40
Práve prezerá 39 ľudí