Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Elegantné apartmány Funda Bol na čarokrásnom ostrove Brač, neďaleko pláže Zlatni Rat. Vychutnajte si leto s celou rodinou!

67
Popis ponuky

Čarokrásny ostrov Brač je najväčším ostrovom Strednej Dalmácie a zároveň tretím najväčším ostrovom chorvátskeho pobrežia. Na tomto malebnom kuse zeme oddelenom od pevniny bračským prielivom, nájdeme okrem členitého pobrežia a skalnatého vnútrozemia skrývajúceho mnohé unikáty, tiež malú dedinku Bol, ktorá je jediným sídlom na južnej strane tohto ostrova. Okrem typickej architektúry kamenných obydlí a romantických úzkych uličiek ponúka táto pôvodne rybárska osada najkrajšiu pláž Zlatni Rat, ktorá je oficiálnym symbolom chorvátskeho turizmu.

Neďaleko bielych kamienkových pláži tohto jedinečného miesta nájdeme aj elegantné Apartmány Funda Bol sídliace v tichej lokalite, len 10 minút chôdze od centra samotnej dedinky. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v priestranných, elegantne zariadených apartmánoch s plne vybavenou kuchyňou, vďaka ktorým si budete môcť váš pobyt v tomto dovolenkovom raji skutočne vychutnať.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
30 €
91 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
91 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 37 ľudí
50