Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pokojná dovolenka na chorvátskom ostrove Šolta s ubytovaním pre 4-6 osôb.

50
Popis ponuky

Spoznajte ďalší z chorvátskych ostrovov v Jadranskom mori! Tentokrát sa spolu s nami vyberte na ostrov Šolta, ktorý leží v centrálnej Dalmácii, iba necelú hodinku trajektom od Splitu. Pokiaľ chcete spoznať nové miesta, zákutia, lákajú vás malebné zátoky, pokojná atmosféra prímorských mestečiek a zaujímavá gastronomická ponuka, ste na správnom mieste. Vyberte sa za vínnymi révami, olivovníkmi i tropickým ovocím, zavítajte do vnútrozemia ostrova, kde nájdete dedinky s rázovitou ľudovou architektúrou (Grohote) alebo sa vydajte do najväčších zátok na ostrove Rogač a Nečujam.

V poslednej menovanej nájdete aj pohodlné ubytovanie, kde strávite letnú dovolenku plnú pohody, slnka a mora. Ubytujte sa v niektorom z apartmánov Funda Nečujam, ktoré poskytnú priestor pre 4 až 6 ľudí a vzdialené sú od pláže 100 – 150 metrov. Vyberte sa na prázdniny s deťmi alebo dovolenku so známymi a oddychujte v tomto pokojnom letovisku!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
30 €
60 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
60 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38