Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto plné slnka a mora iba 300 m od pláže, vo vile Senator***, s vonkajším bazénom a raňajkami v chorvátskom letovisku Podstrana.

13
Popis ponuky

Ostaňte nohami pevne na zemi a namiesto chorvátskeho ostrova vyskúšajte nové miesto na pevnine! Čaká na vás letovisko Podstrana, ktoré sa nachádza približne 10 km juhovýchodne od Splitu, popri Jadranskej magistrále. Zavítajte aj vy do letoviska, ktoré sa stalo veľmi rýchlo obľúbeným a vyhľadávaným miestom nielen obyvateľmi Splitu, ale aj zahraničnými dovolenkármi. Kúpte sa v belasom Jadranskom mori, oddychujte na pláži, strávte deň aktívne rôznymi športami alebo si odskočte do niektorej z mnohých reštaurácií, kde si pochutnáte na typických miestnych a morských špecialitách.

Ubytujte sa vo Ville Senator, kde si užijete súkromie a pokoj v komfortne zariadených izbách. Doprajte si dovolenku na mieste vzdialenom iba 300 m od pláže, vykúpte sa vo vonkajšom bazéne, pochutnajte si na výdatných raňajkách a užívajte si chorvátske slnko aj na výletoch do blízkeho okolia. Čaká na vás Split, 10 km vzdialená najvýznamnejšia archeologická lokalita Solin, či 14 km vzdialený Supetar. Villa Senator je skutočne skvelým miestom na vašu dovolenku, presvedčte sa!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
48 €
55 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
48 €
55 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 41 ľudí
30