Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si pobyt v Prahe netradične! Bývajte vo výnimočnom modernom hosteli Plus, kde na vás čakajú chutné raňajky, wellness, fitness i bazén.

63
Popis ponuky

Užite si pobyt v Prahe netradične! Bývajte vo výnimočnom hosteli Plus, ktorý ako jediný v Prahe má skutočne všetko – krytý bazén so slanou vodou, saunu, fitness, ale aj ihrisko na plážový volejbal, kde môžete dosýta relaxovať a nabíjať „svoje baterky“ po celodenných potulkách zlatou Prahou. Že ste zaskočení spojením „low-costového“ ubytovania v metropole Čiech, súkromného ubytovania v hosteli a relaxom, ktorý si môžete dopriať priamo na mieste ubytovania? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči!

A čo v Prahe? Z každého rožka troška – história a pamiatky, umenie, spoznávanie, posedenie v parkoch, ale aj zábava a rušný nočný život. Pre každého na výber z toho, čo ho najviac láka. Klasika ako Pražský hrad, Staromák, či Václavák je určite väčšine známa, ale vydajte sa aj do niektorého z mestských parkov, na Náplavku, čakajú vás aj galérie a múzeá, aj tie netradičné, a na každom rohu nájdete reštauráciu ponúkajúcu typické špeciality českej kuchyne s chladivým mokom na osvieženie. Obavujte Prahu štýlom dobrodruha!
28 €
76 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
28 €
76 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 42 ľudí
55
Práve prezerá 39 ľudí
27
Práve prezerá 40 ľudí