Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si oddych v malebnom regióne Orava. Pobyt v Hoteli Altis**** pri Oravskej priehrade s wellness, bazénom a polpenziou v cene.

52
Popis ponuky

Vyberte sa s nami za oddychom do malebného regiónu Orava, ktorý si každoročne získava srdcia tisícok domácich i zahraničných turistov. V tomto unikátnom kúte našej krajiny vás čakajú nielen majestátne hory a čarovné dedinky zachovávajúce pôvodné tradície, ale tiež jedna z najkrajších vodných plôch u nás. Presvedčte sa o kráse oravského mora a jeho malebného okolia na vlastné oči a spojte vytúžený relax s pobytom v zdravom prostredí plnom príležitostí pre aktívne trávenie voľného času.

Kúsok od brehov Oravskej priehrady, v objatí rozľahlých lesov, nájdete aj štýlový 4* Hotel Altis, ponúkajúci ubytovanie v maximálnom komforte s tou najširšou paletou služieb. Ubytujte sa v pohodlných izbách, užívajte si dokonalý relax v bazénoch a wellness a využite nekonečné možnosti športového rezortu samotného hotela. Mimo iného sa môžete tešiť na celoročné korčuľovanie, profesionálnu posilňovňu, či multifunkčné ihrisko pre futbal, basketbal i tenis.
69 €
144 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
144 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59