Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte na výlet do malebného mestečka neďaleko Bratislavy - do Modry. Pobyt pre 2 s wellness, polpenziou a bowlingom v Penzión Clube M.K.M.

62
Popis ponuky

Modra – vinárske mestečko, slávna keramika, krásne Karpaty, pôsobisko Ľudovíta Štúra. Už to je dostatočný dôvod zobrať nohy na plecia a vyraziť na výlet do toho malebného mestečka neďaleko Bratislavy a užiť si jeho krásu takisto ako krásu okolitej prírody.

Penzión Club M.K.M. sa nachádza v centre starobylého mestečka Modra. Pre návštevníkov sú k dispozícii kompletne vybavené izby s príslušenstvom.

Samozrejmosťou je možnosť stravovania sa, zábavy v dennom bistre a večernej diskotéke, športového vyžitia vo fitnes centre, plaveckom bazéne so saunou, prípadne v letných mesiacoch je k dispozícii nohejbalové ihrisko.

Najstarší hodnoverní písomný prameň, v ktorom sa spomína dedina Modra (villa Modor) je listina Bela IV. z roku 1256. Obsahuje popis hraníc pezinského chotára a je v nej uvedené, že jeho hranica vedie k hraniciam „dediny“ Modry, kde sú ľudia, ktorí platia (bratislavskému) hradu peňažnú dávku 5 ponderov. Kto boli títo Modrania a ani to, čím sa živili, sa zatiaľ pre nedostatok dobových písomných prameňov nevie. Mohli to byť vinohradníci, ale rovnako aj baníci.
49 €
130 €

Kúpené
167x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
130 €

Kúpené
167x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
55
Práve prezerá 42 ľudí
30