Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v Krakove, v poľskom kráľovskom meste. Pobyt v elegantnom Hoteli Orient**** v pokojnej lokalite Krakova, s polpenziou a wellness.

38
Popis ponuky

Vitajte v Krakove, v poľskom kráľovskom meste, ktoré ponúka viac príležitostí pre aktívne trávenie voľného času, než ktorékoľvek mesto v krajine našich severných susedov. Druhé najväčšie mesto Poľska, ktoré je dodnes strediskom kultúry a vzdelanosti, odolalo nástrahám času. Vďaka tomu sa pýši prekrásnym historickým centrom s viac než 6 tisíckami pôvodných historických budov. Vráťte sa v čase a obdivujte majestátny Wawelský hrad s Katedrálou sv. Václava, hlavné námestie s renesančnou tržnicou Sukiennice a radničnou vežou i mnoho ďalších unikátnych pamiatok.

Skvelou lokalitou pre všetkých, ktorí chcú spoznávať toto čarovné mesto, ale zároveň sa chcú vyhnúť jeho pulzujúcemu životu a dopriať si po aktívnom dni oddych v objatí zelene, je elegantný Hotel Orient. Tento štýlový hotel situovaný v tichej časti mesta Czyżyny, ponúka okrem pohodlného ubytovania v útulných izbách aj vlastné wellness centrum s vírivkou, saunou a rozmerným relaxačným bazénom. Nechajte sa zlákať volaním histórie a zažite oddych v jedinečnej atmosfére tohto čarovného mesta.
61 €
98 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
61 €
98 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
50
40
Práve prezerá 45 ľudí
43