Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v Krakove, v poľskom kráľovskom meste. Pobyt v elegantnom Hoteli Orient**** v pokojnej lokalite Krakova, s polpenziou a wellness.

58
Popis ponuky

Vitajte v Krakove, v poľskom kráľovskom meste, ktoré ponúka viac príležitostí pre aktívne trávenie voľného času, než ktorékoľvek mesto v krajine našich severných susedov. Druhé najväčšie mesto Poľska, ktoré je dodnes strediskom kultúry a vzdelanosti, odolalo nástrahám času. Vďaka tomu sa pýši prekrásnym historickým centrom s viac než 6 tisíckami pôvodných historických budov. Vráťte sa v čase a obdivujte majestátny Wawelský hrad s Katedrálou sv. Václava, hlavné námestie s renesančnou tržnicou Sukiennice a radničnou vežou i mnoho ďalších unikátnych pamiatok.

Skvelou lokalitou pre všetkých, ktorí chcú spoznávať toto čarovné mesto, ale zároveň sa chcú vyhnúť jeho pulzujúcemu životu a dopriať si po aktívnom dni oddych v objatí zelene, je elegantný Hotel Orient. Tento štýlový hotel situovaný v tichej časti mesta Czyżyny, ponúka okrem pohodlného ubytovania v útulných izbách aj vlastné wellness centrum s vírivkou, saunou a rozmerným relaxačným bazénom. Nechajte sa zlákať volaním histórie a zažite oddych v jedinečnej atmosfére tohto čarovného mesta.
61 €
145 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
61 €
145 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 44 ľudí
55
Práve prezerá 46 ľudí
44
56
Práve prezerá 53 ľudí