Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spevnite si postavu či zjemnite pohyby na polointenzívnom letnom kurze pole dance – tanca na tyči v pole dance štúdiu v Bratislave.

29
Popis ponuky

Pole Dance je vo svete uznávaným tancom rovnako ako balet, valčík alebo salsa. Obsahuje gymnastické prvky, silovú akrobaciu, ale aj modernu. Je prirodzený a vznešený... Spevnite si aj vy svoju postavu či zjemnite pohyby na intenzívnom kurze pole dance – tanca na tyči v najväčšom pole dance štúdiu v Bratislave počas 8 lekcií v trvaní 90 minút.

​​

Dnešná forma pole dance sa teší stále väčšej obľube po celom svete. Aj hollywoodske hviezdy vo voľnom čase cvičia na tyči. Prečo? Lebo vedia, že je to efektívny spôsob, ako si precvičiť celé telo a udržať sa vo forme.

Ak sa povie pole dance (tanec na tyči alebo vertikálny tanec na tyči), často sa ľuďom vybaví nočný kabaret. Áno, aj to je súčasť histórie. Málokto však vie, že jeho skutočné korene siahajú až do Indie. Tu sa zrodil z jogínskeho cvičenia na drevenom kole.

Tento intenzívny kurz Pole Dance je určený pre všetkých, ktorí chcú v krátkom čase preniknúť do techniky trikov a precízne zvládnuť začiatky tejto náročnej pohybovej aktivity.

Každá hodina sa skladá z rozcvičky, teórie a následnej praxe Pole Dance trikov a na záver hodiny flexi. Každá hodina trvá 90 minút a to zaručuje dokonale precvičenie všetkého, čo je v danú hodinu na programe. Po ukončení tohto kurzu je účastníčka (účastník) pripravený zvládnuť účasť na súťaži v kategórii amatér a ďalej sa venovať tomuto športu už v rozbehnutých hodinách pokročilých cvičenkýň.

Pole Dance je pohyb… je prirodzený a vznešený. Je vhodný pre ktorúkoľvek vekovú kategóriu, či už pre ženy alebo pre mužov.

Dá sa cvičiť na rôznych silových úrovniach od ľahkej, ladnej chôdze spojenej s ľahkými otočkami (spinmi), až po náročnú akrobaciu hodnú súťažných pódií. Tréningy sú individuálne a prispôsobujú sa každému osobitne. Pole Dance zaručuje rýchle formovanie postavy, spevnenie všetkých svalových partií, ale hlavne budete mať vynikajúci pocit zo samej seba!
29,90 €
42 €

Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
42 €

Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
13