Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Elegancia a noblesa v lone prírody - iba 4 km od centra Košíc vás privíta najstarší historický hotel Bankov**** s wellness a polpenziou.

29
Popis ponuky

Vyberte sa… spoznať Košice a krásne okolie blízkeho Bankova. Zavítajte do mesta plného pohnutej histórie, legiend a skvostov ako je aj najvýchodnejšia gotická katedrála v Európe… S deťmi sa zase vyberte do najväčšej zoologickej záhrady v strednej Európe, zvezte sa na bobovej dráhe alebo si vychutnajte výhľad na Košice z vyhliadkovej veže. Užite si čaro tohto mesta na vlastnej koži, poseďte si v parku s fontánou, kochajte sa nádhernou budovou štátneho divadla, zájdite na kávu do znovuotvorenej kaviarne Slávia alebo sa nechajte ohúriť majestátnym Dómom sv. Alžbety. Túžite po kultúre a nezvyčajných podujatiach? Ani to nie je problém – Európske hlavné mesto kultúry 2013 vám ponúka na výber aj z podujatí v Kunsthalle či v originálnom objekte Kasárne Kulturpark. Alebo sa zapojíte do akcií Európskeho mesta športu 2016?

Toto všetko a ešte viac môžete mať na dosah ruky a zároveň v tichu prírody. Iba 4 kilometre od centra Košíc na vás čaká najstarší historický hotel na Slovensku – hotel Bankov. Prepojenie 140-ročnej tradície a súčasnosti vás očarí ešte viac po prekročení prahu. Nadýchnite sa elegancie a noblesy, doprajte si komfort v hotelových izbách, vyberte si zo skvelej ponuky reštaurácie Lujza ovenčenej mnohými cenami, či zrelaxujte vo wellness s bazénom, saunami a bohatým výberom masáží i zábalov. Pokoj načerpajte aj pri prechádzke okolitými lesmi, no a do centra mesta sa dostanete kedykoľvek aj taxíkom, ktorý máte raz denne grátis.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť