Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier. Pobyt v hoteli Liptov s raňajkami a vstupom do fínskej kade.

HOTEL LIPTOV
0 / 5
30
Popis ponuky

Sa nachádza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Ponúka možnosť zažiť dovolenku v lokalite Jasná Nízke Tatry. Má výbornú polohu, dostupnosť a v jeho blízkosti využijete služby, ktoré si zapamätáte pre zážitok.

Návštevníkom Hotela Liptov ponúka okrem útulného ubytovania a kvalitnej kuchyne aj možnosť zábavy v dennom bare, pre rodiny s deťmi detský kútik a množstvo iných športových atrakcií. Pri návšteve Jasnej určite nezabudnite navštíviť Hotel Liptov.

Hotel ponúka príjemné ubytovanie v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Kapacita hotela je 140/175 lôžok. Hotel je rozdelený na tri trojposchodové pavilóny označené A,B a C.

Dvojposteľová izba s prístelkou. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vaňa, toaleta). Na izbe je aj TV prípojka, televízny prístroj dodajú na požiadanie. Každá izba má tiež malý balkón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia s celodennou prevádzkou a taktiež denný bar a altánok s krbom tzv. "Humno" a vonkajšie ohnisko.

Hosťom je k dispozícii jedáleň s kapacitou 120 miest, denný bar.

Stravovacie služby na hoteli je možné doobjednať aj vo forme polpenzie. V prípade záujmu o polpenziu je možné si ju doplatiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Novinkou hotela je reštaurácia, kde máte možnosť vychutnať si výborné jedlo v príjemnom prostredí jedálne alebo letnej terasy. Ponuku tvorí domáca kuchyňa či špeciality šéfkuchára. V ponuke je okrem stáleho jedálneho lístka aj denné menu. Nádherné prostredie spolu so službami vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa osviežte miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo tzv. "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie.

Jasná svojim návštevníkom ponúka mnoho možností na relax v nádhernom prostredí Demänovskej doliny. V blízkosti sa nachádzajú stanice lanovky Otupné, vzdialené 5 minút chôdze a Biela Púť vzdialená 8 minút chôdze. V tesnej blízkosti hotela sa tiež nachádza Vrbické pleso, ktoré hlavne v lete nadchne každého návštevníka.

Okrem tradičnej turistiky a prehliadky jaskýň Demänovskej doliny je tu možnosť tráviť čas aj netradične, a to napríklad výhľadom na Tatry z vtáčej perspektívy vďaka paraglidingu, v stredisku sa tiež nachádza novo vybudovaný Bike Park s cyklotrasami všetkých obtiažností a mnoho ďalších atrakcií.

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame hosťom. V interiéri hotela sa nachádza ping-pongový stôl, lezecká stena, šípky, 2x biliardový stôl, stolný futbal a pre najmenších hostí je pripravený detský kútik a množstvo spoločenských hier. Pripravené je pre hostí vonkajšie otvorené ohnisko, resp. veľký altánok s grilom, obrí šach a detské ihrisko s pieskoviskom. Ešte sa tu nachádza záhradná hojdačka, terasa s posedením, trampolína a ako relax odporúčame fínsku kaďu vykurovanú drevom, kde zrelaxujete svoje telo pod holým nebom.

V okolí sa nachádza množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií.

Ďalej pre vás hotel vie zabezpečiť v spolupráci s externými dodávateľmi športové aktivity, ako je rafting v rámci kanála v Liptovskom Mikuláši, paintball, lukostreľbu a pod. Cenovú ponuku vám zašlúť po špecifikovaní vašej požiadavky o aký druh športu máte záujem. V rámci Jasnej je možný vývoz lanovkou na Chopok, podľa aktuálnej prevádzky lanových dráh. Demänovská Dolina ponúka možnosť návštevy dvoch jaskýň (Jaskyňa Slobody, Ľadová jaskyňa). Určite nevynechajte návštevu niektorého z aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová).
69 €
98,60 €

Vyprší
20.11.2017
Kúpené
85x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
98,60 €

Vyprší
20.11.2017
Kúpené
85x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
59
40
Práve prezerá 45 ľudí
34
Práve prezerá 36 ľudí