Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte malebné mesto Crikvenica ležiace na severe Kvarnerského zálivu. Pobyt s polpenziou v hoteli Annex Omorika len 250 m od pláže.

47
Popis ponuky

Spoznajte malebné mesto Crikvenica s viac než storočnou turistickou tradíciou ležiace na severe Kvarnerského zálivu. Táto čarovná oblasť je známa čistotou mora a je považovaná za najkrajšiu časť chorvátskeho pobrežia. Mesto Crikvenica a jeho mestské časti tvoria rozľahlú riviéru. Tá sa okrem nekonečných kamienkových pláží a množstva historických pamiatok môže pochváliť i skvelými klimatickými podmienkami, ktorým vďačí za svoj status kúpeľnej destinácie. Zavítajte do tejto čarovnej oázy relaxu a doprajte si zaslúžený oddych v tom najkrajšom prostredí.

Útulné ubytovanie v tejto jedinečnej destinácii vám ponúka Annex Omorika situovaný v tichom prostredí mestskej časti Dramalj, vzdialenej len 2 km od historického centra mesta Crikvenica. Ubytujte sa v pohodlných izbách obklopených krásnym borovicovým lesom, ktoré delí od pláže len 250 metrov a vychutnávajte si jedinečnú prímorskú atmosféru, ktorá vládne tomuto malebnému kútu Chorvátska.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
42 €
79 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
42 €
79 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 40 ľudí
50