Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier. Pobyt v hoteli Liptov s raňajkami a vstupom do fínskej kade.

HOTEL LIPTOV
0 / 5
30
Popis ponuky

Sa nachádza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Ponúka možnosť zažiť dovolenku v lokalite Jasná Nízke Tatry. Má výbornú polohu, dostupnosť a v jeho blízkosti využijete služby, ktoré si zapamätáte pre zážitok.

Návštevníkom Hotela Liptov ponúka okrem útulného ubytovania a kvalitnej kuchyne aj možnosť zábavy v dennom bare, pre rodiny s deťmi detský kútik a množstvo iných športových atrakcií. Pri návšteve Jasnej určite nezabudnite navštíviť Hotel Liptov.

Hotel ponúka príjemné ubytovanie v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Kapacita hotela je 140/175 lôžok. Hotel je rozdelený na tri trojposchodové pavilóny označené A,B a C.

Dvojposteľová izba s prístelkou. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vaňa, toaleta). Na izbe je aj TV prípojka, televízny prístroj dodajú na požiadanie. Každá izba má tiež malý balkón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia s celodennou prevádzkou a taktiež denný bar a altánok s krbom tzv. "Humno" a vonkajšie ohnisko.

Hosťom je k dispozícii jedáleň s kapacitou 120 miest, denný bar.

Stravovacie služby na hoteli je možné doobjednať aj vo forme polpenzie. V prípade záujmu o polpenziu je možné si ju doplatiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Novinkou hotela je reštaurácia, kde máte možnosť vychutnať si výborné jedlo v príjemnom prostredí jedálne alebo letnej terasy. Ponuku tvorí domáca kuchyňa či špeciality šéfkuchára. V ponuke je okrem stáleho jedálneho lístka aj denné menu. Nádherné prostredie spolu so službami vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa osviežte miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo tzv. "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie.

Jasná svojim návštevníkom ponúka mnoho možností na relax v nádhernom prostredí Demänovskej doliny. V blízkosti sa nachádzajú stanice lanovky Otupné, vzdialené 5 minút chôdze a Biela Púť vzdialená 8 minút chôdze. V tesnej blízkosti hotela sa tiež nachádza Vrbické pleso, ktoré hlavne v lete nadchne každého návštevníka.

Okrem tradičnej turistiky a prehliadky jaskýň Demänovskej doliny je tu možnosť tráviť čas aj netradične, a to napríklad výhľadom na Tatry z vtáčej perspektívy vďaka paraglidingu, v stredisku sa tiež nachádza novo vybudovaný Bike Park s cyklotrasami všetkých obtiažností a mnoho ďalších atrakcií.

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame hosťom. V interiéri hotela sa nachádza ping-pongový stôl, lezecká stena, šípky, 2x biliardový stôl, stolný futbal a pre najmenších hostí je pripravený detský kútik a množstvo spoločenských hier. Pripravené je pre hostí vonkajšie otvorené ohnisko, resp. veľký altánok s grilom, obrí šach a detské ihrisko s pieskoviskom. Ešte sa tu nachádza záhradná hojdačka, terasa s posedením, trampolína a ako relax odporúčame fínsku kaďu vykurovanú drevom, kde zrelaxujete svoje telo pod holým nebom.

V okolí sa nachádza množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií.

Ďalej pre vás hotel vie zabezpečiť v spolupráci s externými dodávateľmi športové aktivity, ako je rafting v rámci kanála v Liptovskom Mikuláši, paintball, lukostreľbu a pod. Cenovú ponuku vám zašlúť po špecifikovaní vašej požiadavky o aký druh športu máte záujem. V rámci Jasnej je možný vývoz lanovkou na Chopok, podľa aktuálnej prevádzky lanových dráh. Demänovská Dolina ponúka možnosť návštevy dvoch jaskýň (Jaskyňa Slobody, Ľadová jaskyňa). Určite nevynechajte návštevu niektorého z aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová).
69 €
98,60 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
98,60 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
50
37
36