Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Perfektná letná dovolenka na slnečnom pobreží Jadranu. Pobyt s raňajkami v Hoteli Štacija priamo pri pláži.

23
Popis ponuky

Hurá leto a letná dovolenka! No a keď sa už vyberiete k tomu „slovenskému” moru, stavte na pobyt v meste iba 18 km od Splitu, či 10 km od mesta Trogir. A o akom mieste je reč? O 3* novovybudovanom hoteli Štacija v mestečku Kaštel Lukšić. Navštívte a dovolenkujte v jednom zo 7 miest Kaštelánskej riviéry, ktoré bolo v minulosti jedným z hradných opevnení. Malebné prostredie pri samotnej zátoke, pláže, letný festival alebo už spomenuté čarovné mestá zo zoznamu UNESCO – Trogir i poklady Splitu. Pokiaľ teda túžite po dokonalej letnej dovolenke, kde spojíte sladký oddych, spoznávanie, výlety i športové aktivity do jedného, nerozmýšľajte!

Príjemné a nenáročné ubytovanie, ktoré bude vaším útočiskom po celom dni, nájdete v novootvorenom hoteli Štacija. Poloha hotela iba pár krokov od pláže, klimatizované izby s výhľadom do záhrady i na more, súkromné parkovisko, ale aj typické dalmatínske špeciality a morské plody v hotelovej reštaurácii, či osviežujúci drink v bare – to všetko na vás čaká. Neváhajte a rezervujte!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
54 €
70 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54 €
70 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 41 ľudí
30