Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kúpeľ v mori, relax na terase, jazda na bicykli, vodné športy či prechádzka po pláži s ubytovaním v Apartmánoch Premantura Dom v Chorvátsku.

38
Popis ponuky

Pohodlné, takmer domácke apartmány Premantura Dom sídlia v neveľkom mestečku Premantura na chorvátskom polostrove Istria. Pokiaľ ste hľadali niečo na letnú dovolenku, je to úžasná možnosť na prázdniny vo dvojici alebo v rodinnom kruhu. Vyberte sa na neďalekú pláž alebo aj na pláž do národného parku Kamenjak, kde sa môžete oddávať rôznym športovým aktivitám, ako je windsurfing či turistika... V apartmánoch sa môže ubytovať aj 7 osôb, zariadené sú všetkým potrebným a z balkóna môžete obdivovať nádhernú záhradu alebo morské vlny.

Kúpeľ v mori i na slnku, relax na terase, jazda na bicykli, vodné športy alebo romantická prechádzka po pláži? Poloha apartmánov v pokojnom prostredí a zároveň blízko mesta Pula praje rôznym formám trávenia voľného času. Pula je považovaná za jedno z najkrajších chorvátskych miest a more v okolí patrí k najčistejším častiam Stredozemného mora. Premantura zase láka nádhernou prírodou a miestami, kde si môžete zaručene dopriať oddych. Doprajte si aj dobrodružstvo podľa Robinsona a vydajte sa k majáku alebo si zaskáčte do mora z útesov. No a nakoniec večer obdivujte pekný západ slnka alebo sa vyberte do jednej z okolitých reštaurácií a spoznajte chute chorvátskej kuchyne.
37 €
60 €

Recenzie k ponuke (2)

0,50/5Otrasné
Hodnotené 2x
1

A a to je cena za co

10.7.2017
0

Všetko, čo zľava obsahuje si môžete pozrieť priamo na ponuke a v prípade záujmu aj rezervovať pobyt = možnosť "prejsť na ponuku". Príjemný deň praje Odpadneš.sk

10.7.2017
37 €
60 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 35 ľudí
40
Práve prezerá 46 ľudí
32
Práve prezerá 52 ľudí
30
Práve prezerá 120 ľudí