Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa na potulky Prahou. Romantické ubytovanie s výbornými raňajkami vám poskytne historický Hotel Praga 1885****.

35
Popis ponuky

Rodinný hotel Praga 1885 je preslávený nielen vďaka skvelému servisu a nadštandardnému prístupu k zákazníkom, ale tiež pre svoju jedinečnú domácu atmosféru, ktorá vo vás zanechá nezabudnuteľný zážitok a pocit domova aj na cestách.

Historická budova hotela do vás vdýchne spomienky na Prahu koncom 19. storočia. Prenesiete sa do romantickej doby, kedy po Prahe jazdili koče a kedy pražský vzduch voňal nezabudnuteľnou tajomnou vôňou bohatej histórie a významných udalostí. Práve v tejto dobe tu strávil niekoľko rokov svojho života svetoznámy vedec Albert Einstein a pravdepodobne počas tejto doby získal jednu z najväčších inšpirácií pre svoje veľmi významné bádanie.Štýlu 19. storočia sa drží aj vybavenie prepychových izieb, nájdete ich tu celkovo 42. Samozrejmosťou je vlastné luxusné sociálne zariadenie, televízor so satelitným príjmom, minibar, telefón a možnosť bezdrôtového pripojenia na internete. Hotel je vybavený výťahom, ktorý je dostupný na všetkých podlažiach.

Reštaurácia, ktorá je tiež v historickom štýle, vo vás určite zanechá odtlačok tých najlepších chutí. Varia tu jedlo s láskou a nadšením a radi pre vás pripravia kulinársku špecialitu na želanie.Ideálna poloha Hotela Praga 1885 umožňuje vychádzky za poznaním. Vydajte sa na Petřín, Hradčany alebo na Bertramku. Pohodlnú dostupnosť z akéhokoľvek miesta v Prahe zaisťuje stanica metra Anděl. Nachádza sa len pár minút pešej chôdze od hotela. V blízkosti hotela sa nachádza významné obchodné centrum aj lekárske zariadenie.

www.praga1885.cz
49 €
75 €

Kúpené
201x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
75 €

Kúpené
201x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
50
37
36