Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Túžite po príjemnej dovolenke u našich českých susedov? Vyberte sa s nami do Brna, kde na brehu priehrady vás privíta Orea Resort Santon***.

19
Popis ponuky

Túžite po príjemnej dovolenke u našich českých susedov? Vyberte sa s nami do Brna, kde na brehu jednej z najvýznamnejších rekreačných oblastí - Brnenskej priehrady, nájdete hotel Orea Resort Santo. Vďaka pobytu na tomto mieste si môžete užiť nielen pohodu, ale aj príjemnú priateľskú atmosféru, ubytovanie s výhľadom na priehradu i množstvo zaujímavých aktivít. Tými môžu byť v letných mesiacoch aj plavba parníkom, či návšteva bystrckých farmárskych trhov. Nenechajte si všaj ujsť ani návštevu hradu Špilberk z 13. storočia, Vilu Tugendhat zo zoznamu UNESCO, ale aj Jungle park, či vedecké centrum VIDA!, kam môžete zavítať nielen s vašimi deťmi.

Možností ako stráviť voľný čas v tomto meste i kraji, je skutočne neúrekom. Miestom, odkiaľ môžete za tým všetkým vyraziť, je práve hotel Orea Resort Santon, kde na vás čaká pohodlné ubytovanie, relax v hotelovom wellnes centre i kulinárske dobroty v reštaurácii s nezameniteľným výhľadom na Brnenskú priehradu. Vydajte sa za novými zážitkami!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 43 ľudí
55
Práve prezerá 37 ľudí
27
Práve prezerá 37 ľudí