Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odskočte si za skvelým relaxom k južným susedom do maďarského mesta Hajdúszoboszló. Pobyt s polpenziou a wellness v Hoteli Atlantis****.

53
Popis ponuky

Chcete si odskočiť na víkend alebo aj na dlhšie za skvelým relaxom, ale nechce sa vám ďaleko? Zavítajte k naším južným susedom, konkrétne do mesta Hajdúszoboszló, kde nájdete 4* hotel Atlantis. Prečo práve sem? Hajdúszoboszló patrí k najznámejším a najobľúbenejším kúpeľom východného regiónu v Maďarsku a preslávené je aj svojím termálnym kúpaliskom, ktoré patrí medzi najväčšie v Európe. Navštívte kúpele (Hajdúszoboszló Gyórfürdő), pláž, aquapark, či Aqua Palace (Aqua-Palace Élményfürdő), ktoré sú navzájom prepojené. Doprajte si pobyt na mieste s liečebnou mikroklímou s obsahom jódu a solí, na jednom z najslnečnejších miest v Maďarsku. A čo okrem toho? Netypická zvonica, kostol s historickými freskami, prírodné krásy národného parku Hortobágy, kultúrne podujatia…

Všetky tieto zážitky doplňte o pohodlie a komfort v 4* hoteli Atlantis, iba na skok od liečivých kúpeľov. Netradičná architektúra, moderný štýl, ale aj kvalitné služby, sú zárukou príjemne stráveného pobytu. Wellness s komplexom bazénov s liečivou vodou, svetelnými i zážitkovými prvkami, saunový svet so soľnou i ľadovou jaskyňou, saunové seansy, masáže, fitness programy… Kulinárske pôžitky v podobe tradičných jedál i špecialít, nezameniteľné maďarské víno… Potrebujete k vydarenému oddychu ešte viac?
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 43 ľudí
55
Práve prezerá 36 ľudí
27
Práve prezerá 37 ľudí