Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vypnite a doprajte si relax v jednom z najvyhľadávanejších kúpeľných miest Trenčianske Teplice. Pobyt s raňajkami v penzióne AQUA.

26
Popis ponuky

Penzión Aqua bol postavený v roku 1899 (pod pôvodným názvom Fliegel). Viac ako 115 rokov nezmenil svoj historický vzhľad. Rekonštrukcia izieb prebehla v máji 2016.

Penzión Aqua ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v jednom z najlepších kúpeľných regiónov Slovenska, v Trenčianskych Tepliciach. Minerálne vody v regióne sú termálne (teplota 37 až 40 °C) a obsahujú sulfid a vysoké množstvo fluoridu. Blahodárne pôsobia najmä na pohybový aparát, nervový systém a napomáhajú pri zotavovaní sa zo zranenia. Ideálna poloha penziónu tiež umožňuje navštíviť tri európske metropoly: Bratislavu, Viedeň a Prahu.

Penzión má 5 dvojizbových apartmánov, 2 rodinné apartmány, 5 dvojlôžkových izieb classic a 2 dvojlôžkové izby twin. Vo výbave všetkých izieb aj apartmánov nájdete LCD televízor so satelitným prijímačom a telefón. Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Náročnejším hosťom odporúčame rodinný apartmán, ktorý je vybavený klimatizáciou a taktiež vaňou. V priestoroch celého penziónu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli hotela sa nachádza terasa s grilom, ktorá je ideálnym miestom pre relax a regeneráciu. Na požiadanie vám zabezpečia detskú postieľku a zapožičajú bicykle.

Turisti môžu navštíviť neďaleký Trenčiansky hrad alebo tiež Topoľčiansky, ďalej Bojnický zámok, Beckovský hrad či legendárny zámok Slavkov. Ak sa zaujímate o výtvarné umenie určite neobíďte Galériu Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Trenčín je od nášho penziónu vzdialený 15 minút cesty autom preto by bola škoda nenavšíviť aspoň Trenčianske múzeum, či pokochať sa pohľadom na Váh – najdlhšiu slovenskú rieku.

Keďže súčasťou penziónu je taktiež kongresová miestnosť, je možné u nás zorganizovať aj rôzne školenia či stretnutia. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne. Parkovanie je zadarmo. Vieme Vám zabezpečiť transfer z letiska vo Viedni a Bratislave.

Konferenčná miestnosť penziónu s celkovou plochou 62 m.kv, vhodná pre rôzne školenia, semináre, konferencie, prezentácie, atď. až pre 40 osôb (v závislosti od typu rozmiestnenie stolov a stoličiek).
89 €
120 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
34x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
120 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
34x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 41 ľudí
11
47
Práve prezerá 45 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí