Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívne apartmány Village resort Hanuliak **** Belá s vlastným wellness v malebnom prostredí neďaleko Vrátnej doliny.

47
Popis ponuky

Objavte s nami krásy severného Slovenska a zažite dokonalé spojenie aktívneho oddychu a jedinečného pohodlia. Exkluzívne Apartmány Village resort Hanuliak nájdete v rázovitej dedinke Belá, vzdialenej len 6 km od Terchovej, ktorá je turistickým centrom tejto oblasti. Štýlovo zariadený hotelový komplex predstavuje dokonalé miesto pre relax s rodinou i priateľmi, v jedinečnej prírodnej scenérii pohoria Malá Fatra.

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness, vydajte sa na výlet po majestátnych končiaroch alebo zdolajte najvyššiu umelú lezeckú stenu na Slovensku. To všetko vás čaká v tomto raji aktívneho oddychu, ktorý okrem prekrásnej prírody ponúka tiež nezameniteľnú atmosféru podhorských obcí. Po aktívne strávenom dni si doprajte chutné a zdravé miestne špeciality pripravené výhradne z domácich surovín v modernej hotelovej reštaurácii. Tento jedinečný rezort v srdci panenskej prírody je splneným snom pre všetkých, ktorí chcú svoj pobyt stráviť naozaj aktívne.
82 €
155 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
82 €
155 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
40
Práve prezerá 35 ľudí
57
59