Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Malebná chorvátska krajina, kontrast mora a hôr a skvelá stredomorská kuchyňa na vás čakajú na dovolenke v Hoteli Palma - Biograd na Moru.

31
Popis ponuky

Privrite na chvíľu oči a nechajte sa uniesť na vašu letnú dovolenku! Malebná chorvátska krajina, kontrast mora a vysoko sa čnejúcich hôr, nádherné národné parky, rozmanitá a lahodná dalmátska kuchyňa… Zavítajte s nami do mesta Biograd na Moru, ležiace medzi skvostami ako sú mestá Zadar a Šibenik. Víta vás živé turistické letovisko Severnej Dalmácie, kde sa môžete opaľovať a kúpať i na plážach ocenených Modrou vlajkou (Bošana, Dražica), z mestskej promenády si vychutnávať pohľad na ostrov Pašman, či na malé ostrovčeky Planac a Sv. Katarína, kam sa môžete dostať člnom. Lákajú vás ďalšie ostrovy Jadranského mora? Preskúmajte súsostrovie Kornati alebo sa vyberte za výletom na pevninu. Veď mestá Zadar a Šibenik vám s radosťou odhalia svoje poklady zapísané aj do zoznamu UNESCO a ďaleko to nebudete mať ani do národného parku Paklenica, či k ornitologickej rezervácii Vranské jazero.

A kde bývať? Verte nám, že hotel Palma bude pre vás to pravé orechové. V pokojnom a tichom prostredí, s takmer rodinnou atmosférou, odkiaľ sa dostanete k pláži i do centra mesta, na vás čaká pohodlné ubytovanie. Vhodné pre nenáročných, túžiacich po pokoji, ale i aktívnom oddychu plnom športu a zážitkov. Pozývame!Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
58 €
84 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
58 €
84 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
55
Práve prezerá 39 ľudí
30