Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Slnečná dovolenka v najnavštevovanejšom chorvátskom stredisku vo Vodiciach s ubytovaním vo vile len 300 m od pláže.

30
Popis ponuky

Využite predsezónny pobyt pri mori v obľúbenej dovolenkovej destinácii Vodice a Vodice-Tribunj. Urobte niečo pre svoje zdravie ešte pred veľkými letnými horúčavami. Užite si relax, zdravý morský vzduch, príjemne prechádzky úzkymi uličkami a promenádami popri mori.

Môžete si vychutnať rôzne turistické atrakcie. Len 30 minút od Vodíc sa otvára nový zábavný park pre deti a dospelých “Fun Park Mirnovec“, najväčší v celom Chorvátsku. Park je rozdelený na 3 tematické časti (pirátska, vesmírna a divoký západ).

Najkrajšie, najkomplexnejšie a najviac navštevované letovisko v Chorvátsku leží približne 15 km severne od Šibeniku. Lákavým cieľom prechádzok je prístav, kde kotví veľa jácht, výletných a rybárskych lodí, obľúbená je tiež tržnica s rozsiahlou ponukou ovocia a zeleniny. V letovisku nechýbajú promenády, upravené pláže, úzke uličky, športové a spoločenské vyžitie. Malé rybárske mestečko Tribunj leží 4 km od centra Vodíc. Pekná príroda, čisté more a rybacie špeciality stále lákajú turistov.

Stravovanie

individuálne, možnosť dokúpiť polpenziu

Pláž

okruhliaková, cca 300 m od ubytovania

Vila sa nachádza v stredisku Vodice cca 1 km od centra, 300 m od mora a pláže. Parkovanie pri vile. Upratovanie si klienti počas pobytu zabezpečujú sami.

Ubytovanie

Štúdio/3

jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami a s jednou prístelkou, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, terasa.

App/2+2

spálňa, obývacia časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, balkón.

App/4

2 spálne, obývacia časť s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, TV, klimatizácia, balkón.

Vila sa nachádza v stredisku Vodice-Tribunj cca 200 m od centra, 300 m od mora a pláže. Parkovanie je zabezpečené na stráženom parkovisku 150 m od vily, každý apartmán má jednu parkovaciu kartu, pre jedno vozidlo v cene, ďalšie parkovacie miesta možno dokúpiť na mieste. Upratovanie si klienti počas pobytu zabezpečujú sami.

Ubytovanie

2 x App/4+2

2 spálne, obývacia časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa/ WC, TV, klimatizácia, balkón/terasa.
69 €
99 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
99 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 43 ľudí
30