Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych v luxusnom a modernom hoteli Spa Golfer - Terme Sveti Martin v Chorvátsku s polpenziou.

58
Popis ponuky

Moderný dizajn, luxus a elegancia sa snúbia v 4* Hoteli Spa Golfer. Obklopený nádhernou zeleňou vlastného golfového ihriska a vínnej révy Medjimurjských vrchov predstavuje priam ideálne miesto pre vašu dovolenku. Na svoje si tu prídu nielen milovníci golfu - okrem deväť jamkového golfového ihriska totiž hotel ponúka dokonalý komfort v podobe kvalitného wellness, nádherného prostredia a skvelého jedla. Vyberte si zo širokej škály relaxačných programov a liečebných procedúr a nechajte sa rozmaznávať profesionálnou starostlivosťou hotelového personálu.

Hotel Spa Golfer nájdete v mestečku Sveti Martin na Muri na severe Chorvátska, v blízkosti hranice so Slovinskom. Táto oblasť je vhodná pre celoročnú rodinnú dovolenku, wellness rekreáciu a vďaka rozprávkovo krásnej prírode je obľúbená aj u turistov a cykloturistov.Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59