Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Noc na divokom západe vo westernovom mestečku s ubytovaním v hoteli Texas a vstupom do aquaparku.

HOTEL TEXAS
0 / 5
40
Popis ponuky

Hotel sa nachádza 2 km od centra mesta Żory (trasa DK 81, 8 km od diaľnice A1). Je priamou súčasťou westernového mestečka Twinpigs. Ubytovanie je možné v jednej z o 41 izieb. Tie sú zariadené v mexickom, kovbojskom alebo indiánskom štýle. V ponuke sú 1, 2 a 3-lôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, klimatizáciou, bezdrôtovým pripojením na internet, LCD televízorom a telefónom. Parkovanie priamo pred hotelom je pre hostí bezplatné.

Noc vo väzenskej cele

Izby štylizované do tematiky tvrdej väzenskej cely sú umiestnené len kúsok od rušnej hlavnej ulice. Atmosféru divokého západu je možné cítiť odvšadiaľ. Steny aj nábytok sú pomaľované profesionálnymi maliarmi tak, aby dýchali starobou a zničenosťou. Veď tak to v poriadnom westernovom väzení aj vyzerá. Izby sú určené pre väčšie skupinky ľudí (6 až 12 osôb).

A možno stretnete aj Winnetoua

Štýl indiánskeho teepee je umocnený jasnými farbami a krásnymi indiánskymi vzormi. Indiánsku atmosféru vám navodia nástenné maľby indiánov v originálnych kostýmoch. Svetlé izby sú ideálnym miestom na prácu aj oddych. Izby sú vybyvené sociálnym zariadením, klimatizáciou, wifi pripojením, LCD televízorom a telefónom. Kúpeľňa originálnym spôsobujem odkazuje.

Pre pravých kovbojov a šerifov

Aj divoký západ môže byť útulný. Dôkazom sú kovbojské izby s hnedým nábytkom, ktorý krásne kontrastuje s modrým nádychom stien. Tie zdobia vkusné obrázky a grafika. Priestranná kúpeľna vám navodí pocit pravých kovbojov z divokého západu.

Welkam tú Méchiko

Mexiko je veselé, hýri všetkými farbami a iné nie sú ani tieto izby. Odrážajú tvrdé klimatické podmienky púštnej vegetácie. Na stenách nájdete krásne kresby z krásnej krajiny. Už si len nasadiť sombréro, naliať tequillu, pustiť mexickú hudbu!

Kombinácia chutí americkej a sliezskej kuchyne je to, čo si nemôžete nechať ujsť. Spojiť závitky so slaninkou spolu s hranolkami nie je len tak hocičo! Najväčší úspech má ale steak za dobrú cenu. Ak budete mať chvíľku času, určite preskúmajte aj pôvod tejto reštaurácie. V južnej časti Texasu totiž bola hornosliezska osada s názvom "Virgin Mary" (Panna Maria). Išlo o najstaršie poľské osídlenie v Spojených štátoch amerických. Písal sa vtedy rok 1854 a založili ju prisťahovalci z horného Slizska. A práve podľa tohto miesta nesie názov reštaurácie vo westernovom mestečku.

1. nafukovacia šmykľavka

2. dojenie kravy

3. zemeguľa

4. lezecká stena a šmykľavka vulkán

5. detské ihrisko s hojdačkami

6. delová guľa - 360 ° kino

7. vodné atrakcie

8. ryžovaie zlata

9. kováčska dielňa

10. strelnica

11. iluzionista

12. väzenská cela

13. banková lúpež

14. ohňová šou

15. kovbojskí ostrelovači

16. strelnica colt

17. westernové fotoštúdio

18. detské indoorové ihrisko

19. zakliaty salón

20. srdce Mississippi (program pre deti s animátormi)

21. ponorka

22. whisky kolotoč

23. vyhliadkové kolo s vozmi

24. segway

25. kaskadéri na koňoch

26. mini zoologická záhrada

27. lukostreľba

28. indiánska dedinka

29. lanový park

30. kyvadlový kolotoč

31. húsenková dráha

32. strašidelný zámok

33. 5D kino

34. vodopád v kaňone

35. tajomné podzemné 5D kino

36. úzkokoľajka

Aquarion je moderný vodný park a jeden z mála svojho druhu v regióne. Počas svojich troch rokov, odkedy je otvorený, ho navštívilo viac ako 1 milión zákazníkov.

Plavecký bazén

Má rozlohu 25 x 12,5 metra a ponúka 5 plaveckých dráh. Hĺbka je 1,2 – 1,9 m.

Rekreačný bazén pre deti a neplavcov

V rámci tohto bazéna sa môžete tešiť na vodné trysky, šmykľavky, vírivky, divokú rieku či lezeckú stenu vo vode.

Wellness

V oddychovej časti aquaparku sa nachádza suchá, parná a infrasauna. Taktiež si môžete dopriať príjemnú masáž alebo kvalitnú kávu, svieže nápoje či chuťovky v bistre Aquarion.
52,50 €
87 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
52,50 €
87 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť