Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príjemná dovolenka na Liptove s ubytovaním, polpenziou a wellness v hoteli Jánošík****.

47
Popis ponuky

Liptov je jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku. Ak chcete stráviť príjemné chvíle v jednom z najkomfortnejších hotelov v regióne Liptova, ste na správnom mieste.

Hotel Jánošík sa nachádza v centre Liptovského Mikuláša, ktorý je známy turistickými trasami, prírodnými pamiatkovými zónami, termálnymi prameňmi, ale aj kvalitnými lyžiarskymi traťami rozprestierajúcimi sa na svahoch Nízkych Tatier.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, TV prijímačom, sušičom vlasov, minibarom, dátovou prípojkou a telefónom. Hotel ponúka jednu izbu bezbariérového typu.

Štýlovo zariadená reštaurácia ponúka široký výber zo slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Je ideálnym miestom na pracovné stretnutia alebo posedenie s priateľmi pri pohári vína. Ponúka jedlá z kvalitných surovín cenovo prístupné širokej verejnosti. Receptúry sú zostavené podľa najmodernejších gastronomických trendov. Tie najlepšie špeciality z reštaurácie prezentujeme na týždenne aktualizovanej tabuli. Súčasťou reštaurácie je aj letná terasa.

​​

Súčasťou hotelovej haly je Lobby bar, ktorý ponúka bohatý výber kávy, cukrárenských výrobkov, miešaných nápojov ako aj iných alkoholických a nealkoholických nápojov.

Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých,

ktorí uprednostňujú aktívny oddych,ponúkame služby wellness centra.

  • 4 x sauna (parná, fínska, bylinková a infra)
  • Relaxačný bazén s protiprúdom
  • Vírivá vaňa
  • Tepidárium
  • Rôzne druhy masáží (na objednávku)

Detičky sa u nás môžu vyhrať v detskom kútiku na prízemí, kde nájdete rôzne hračky, tabuľu, sobíka, prípadne vám vieme pustiť rozprávky. Vonku na záhrade je detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačka a domček so šmykľavkou.

Národný park Nízke Tatry - najväčšie chránené územie na Slovensku – Demänovská dolina, ktorá je známa predovšetkým vďaka bohatému Demänovskému krasu, lyžiarskym zjazdovkám, ktorá počas zimnej sezóny priťahuje lyžiarov a v lete sú to turistické a cykloturistické trasy.

Demänovské jaskyne - pre verejnosť sú sprístupnené dva úseky unikátneho jaskynného systému Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody. Uvedené jaskyne patria medzi najnavštevovanejšie jaskyne na Slovenku.

Liptovská Mara - vodná nádrž vzdialená 3 km od hotela. V lete ponúka široké možnosti pre vodné športy, kúpanie, golf, či najnovšie extrémne športy. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou. Pre tých, ktorých láka windsurfing je v lete otvorená škola windsurfingu.

Aquapark Tatralandia - najväčší areál vodnej zábavy, vzdialený 2 km od hotela, otvorený celoročne. Ponúka kúpanie a oddych v 11 bazénoch s termálnou vodou, priaznivo pôsobiace na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Thermal park Bešeňová - vybudovaný na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré blahodárne pôsobia na pohybové, dýchacie a urologické problémy. Thermal park je otvorený celoročne vzdialený od hotela 18 km.

www.hoteljanosik.sk
129 €
242 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
242 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 42 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40
40