Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Piata najdlhšia rieka na Slovensku Hornád vás vyzýva na skvelé dobrodružstvo - rafting.

34
Popis ponuky

Je to stabilná nafukovacia loď pre viacero ľudí (obvykle 6-10), ktorá vám dovoľuje splaviť aj tie najťažšie rieky sveta. Užite si adrenalín na vodáckych slalomových tratiach. Na svoje si prídu i rodiny s malými deťmi - na nenáročných riekach vám raft umožní pohodové splavenie bez nebezpečenstva.

Splavuje sa 8 km úsek, ktorého splav trvá približne 1,5 hodiny. Pred splavom klienti dostanú krátku inštruktáž, rafting vrátane prípravy trvá necelé 2 hodiny. Rafting prebieha na úseku z Družstevnej pri Hornáde do Košíc, ide o nenáročný úsek s peknými perejami, ktorý je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Na vodu môžu deti od 3 rokov v sprievode dospelej osoby. Splav je zakončený adrenalínovým prejazdom Ťahanovských perejí pri lodenici. V lodenici sa môžete po splave prezliecť. Vďaka skúseným inštruktorom budete na rafte v bezpečí.

  • Počet klientov na rafte: 5-7
  • Jednotlivci alebo menšie skupiny budú spojené/pripojené k iným

Organizujú splavy Hornádu a iných riek na kanoe a kajakoch, rafting, kurzy kanoistiky a kajakovania, teambuildingy. Tiež majú požičovňu lodí, raftov, paddleboardov a vodáckeho a outdoor vybavenia.
9,90 €
15 €

Kúpené
88x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
15 €

Kúpené
88x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
13