Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstup na lanovú trasu v lanovom parku TARZÁNIA Skalica. Jeidnečná zábava s dávkou adrenalínu a zábavy.

50
Popis ponuky

TARZANIA je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške a to buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch. TARZANIU môžete vyskúšať v lete aj v zime. TARZANIA je určená všetkým tým, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok.

TARZANIA SKALICA

  • súradnice na GPS: N 48° 49´ 34" E 17° 18´ 00"

TARZANIA Skalica v Zlatníckej Doline pri chate Amor, 6 kilometrov od SKALICE. Celkovo na Vás čaká 250 m prekážok rozdelených do dvoch samostatných trás. Vďaka možnosti ubytovania na Chate AMOR je to ideálna príležitosť na školské výlety a firemné akcie.

Trasy

  • Modrá trasa meria 130 m
  • Červená trasa meria 120 m
  • Detská trasa meria 75 m

Bezpečnosť

Pri prekonávaní prekážok je každý jednotlivec istený pomocou horolezeckej výstroje. Bezpečnosť je samozrejme na prvom mieste a istenie je pomocou oceľových lán. Samotný spôsob istenia vylučuje možnosť pádu. Každý návštevník TARZANIE absolvuje pred vstupom do parku inštruktáž a nácvik používania istiacej techniky.

TARZANIA je určená pre všetkých s výškou od 150 cm a dokonalé vyžitie tu nájdu jednotlivci aj kolektívy. Dokonalá príležitosť na podnikové akcie, teambuilding, prípadne školské zájazdy.

www.chataamor.sk
2,50 €
5 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,50 €
5 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
Práve prezerá 38 ľudí
17
Práve prezerá 51 ľudí
47
Práve prezerá 40 ľudí