Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddýchnite si v príjemnom prostredí kúpeľov Mariánské Lázne v hoteli Haná***, polpenzia a procedúry.

58
Popis ponuky

Mariánské Lázně, to sú nádherné kúpeľné parky, romantické kolonády a pôvabné pavilóny.Mesto obdarené liečivými minerálnymi prameňmi a jedinečnou atmosférou, ktorú si každý rok prichádzajú vychutnať tisíce a tisíce návštevníkov.

Kolonády sú historickou pamiatkou českého kúpeľníctva a vzácnym príkladom dobových stavieb. Foto: www.marianskelazne.cz

Hotel Haná***

Rodinný hotel sa nachádza v centre mesta, na Hlavnej triede, v tesnej blízkosti nádherných parkov. Na kolonádu je to 25 minút pešo, poprípade trolejbusom - 3 zastávky. K prameňu Rudolf alebo Ferdinand je to 10 minút pešo, okolo výrobne kúpeľných oblátok zn. Opavia a cez kúpeľný park.

Hotel prešiel v roku 2007 celkovou rekonštrukciou. V hoteli je 12 plne vybavených izieb. Má dve podlažia. Nie je bezbariérový. Bez výťahu.

Pekné a útulné izby po rekonštrukcii, s vlastným sociálnym zariadením, LED TV, Wifi zdarma. Všetky izby majú manželské postele a sú situované smerom do pokojného prostredia dvora. Tým je zaručené spanie v oddychovej zóne, hoci sa hotel nachádza na hlavnej triede. Všetky majú nové kúpeľne so sprchou a WC. Kúpeľne sú vybavené fénom.

Stravovanie je formou polpenzie. Raňajky sú pripravované formou bufetu a večere podľa vlastného výberu.

Aktivity v okolí:

Okolie Mariánských Lázní je pre výlety ako stvorené. Neďaleko od tohto mesta sa nachádza Osada Kladská, Zámok Kynžvart, Kláštor Teplá, pivovar Chodovar alebo zámok Loket. Skvelý výlet pre rodinu s deťmi je návšteva neďalekých Karlových Varov, Františkových Lázní alebo stredovekého mesta Chebu.

Pivovar Chodovar

Park Boheminiumpoznávací okruh s dokonalými maketami významných stavebných a technických pamiatok Českej republiky v prekrásnom prostredí krajinného parku.

Miniatúra Hrad Karlštejn a letohrádok Hvězda v Prahe

Foto: wwww.boheminium.cz

Spievajúca fontána, ktorá každú nepárnu hodinu hrá jednu z mnohých slávnych skladieb zo svojho repertoáru. Vo večerných hodinách zážitok umocňuje efektné farebné nasvietenie.

Foto: marianskelazne.czSoľná jaskyňa Salina je relaxačným a inhalačným miestom.Čisté ionizované ovzdušie priaznivo vylepšuje zdravotnú kondíciu a má pozitívny vplyv pre zdravie.

ZRELAXUJTE: Mestský krytý plavecký bazén, vírivka, detský bazén, masáže. Novo zrekonštruované a vzdialené 7-10 minút chôdze od hotela, na Tyršovej ulici.Foto: marianskelazne.cz

Navštívte Mariánské Lázně a relaxujte v príjemnom prostredí, hotel Haná *** sa teší na vašu návštevu!
105 €
247 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
105 €
247 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
50
Práve prezerá 43 ľudí
40
Práve prezerá 47 ľudí
27
Práve prezerá 39 ľudí