Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívny pobyt pre dvoch v historickom centre Prahy na nábreží Vltavy v 3* hoteli s raňajkami.

37
Popis ponuky

Doprajte sebe alebo svojim blízkym veľmi pohodlné a romantické ubytovanie v centre Prahy priamo na nábreží pri Vltave neďaleko Národného divadla a Vyšehradu.

V bezprostrednej blízkosti je stanica električky aj metra. Poloha je ideálna svojou ľahkou a tiež pešou dostupnosťou k historickým pamiatkam a ku kultúre v Prahe. Pred Hotelom & Rezidenciou ROYAL STANDARD je prístavisko výletných parníkov s celoročnou prevádzkou, pešia kolonáda a cyklotrasa.

Secesný dom, kde sa hotel nachádza je národnou kultúrnou pamiatkou, postavený v roku 1913 v historickom centre Prahy na nábreží Vltavy medzi Národným divadlom a Vyšehradom.

Ubytovanie je v luxusnom jednospálňovom apartmáne s obývacou izbou s klimatizáciou a sedacou súpravou s možnosťou prístelky, halou, kúpeľňou s vaňou a WC. Minibar, trezor, TV/SAT, bezdrôtové internetové pripojenie (Wi-Fi), bidet, sušiča vlasov, vybavenie zodpovedá ****. Apartmán má nádherný výhľad na Pražský hrad, Petřín a rieku Vltavu.

Ubytovanie je v klasických dvojposteľových 3* izbách, vrátane kúpeľne so sprchou a WC, klimatizácie, minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrôtového internetového pripojenia (Wi-Fi), sušiča vlasov.

Hotel má 5 poschodí s výťahom. V klimatizovanej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu. Príjemný Lobby Bar umiestnený hneď vedľa recepcie ponúka široký sortiment nápojov. Hosťom je za poplatok k dispozícii uzamknuté parkovisko alebo samostatná garáž. Hotel za poplatok zaistí hosťom pranie, čistenie a žehlenie odevov. Na recepcií hotelu je možnosť použiť fax, e-mail i internet. Recepcia zaisťuje taktiež okružné jazdy po Prahe, výlety za kultúrnymi pamiatkami do rôznych miest po celej Českej republike, a to so prevodcom, ďalej spoľahlivé taxi na letisko i po meste a iné služby.

Návštevníkov z celého sveta láka do Prahy najmä jedinečný komplex pamiatkových objektov, ktorému vysoko nad mestom dominuje Pražský hrad. Praha je ukážkou všetkých umeleckých slohov a smerov, od románskych Rotund, cez gotické katedrály a barokové kostoly, renesančné paláce a záhrady až po stavby secesné, kubistické, funkcionalistické aj rýdzo moderné. K jedinečnosti mesta prispievajú tiež prírodné scenérie; Praha, podobne ako Rím, vyrástla na siedmich pahorkoch pri rieke Vltave, ktorá preteká mestom v dĺžke 31 kilometrov a tvorí s ním dokonalú jednotu. Vo Vltave sa zrkadlia mestské dominanty, veže, chrámová kupola, paláce a domy, zeleň záhrad a ostrovov.
99 €
158 €

Kúpené
77x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
158 €

Kúpené
77x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
33
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40