Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívny pobyt pre dvoch v historickom centre Prahy na nábreží Vltavy v 3* hoteli s raňajkami.

37
Popis ponuky

Doprajte sebe alebo svojim blízkym veľmi pohodlné a romantické ubytovanie v centre Prahy priamo na nábreží pri Vltave neďaleko Národného divadla a Vyšehradu.

V bezprostrednej blízkosti je stanica električky aj metra. Poloha je ideálna svojou ľahkou a tiež pešou dostupnosťou k historickým pamiatkam a ku kultúre v Prahe. Pred Hotelom & Rezidenciou ROYAL STANDARD je prístavisko výletných parníkov s celoročnou prevádzkou, pešia kolonáda a cyklotrasa.

Secesný dom, kde sa hotel nachádza je národnou kultúrnou pamiatkou, postavený v roku 1913 v historickom centre Prahy na nábreží Vltavy medzi Národným divadlom a Vyšehradom.

Ubytovanie je v luxusnom jednospálňovom apartmáne s obývacou izbou s klimatizáciou a sedacou súpravou s možnosťou prístelky, halou, kúpeľňou s vaňou a WC. Minibar, trezor, TV/SAT, bezdrôtové internetové pripojenie (Wi-Fi), bidet, sušiča vlasov, vybavenie zodpovedá ****. Apartmán má nádherný výhľad na Pražský hrad, Petřín a rieku Vltavu.

Ubytovanie je v klasických dvojposteľových 3* izbách, vrátane kúpeľne so sprchou a WC, klimatizácie, minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrôtového internetového pripojenia (Wi-Fi), sušiča vlasov.

Hotel má 5 poschodí s výťahom. V klimatizovanej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu. Príjemný Lobby Bar umiestnený hneď vedľa recepcie ponúka široký sortiment nápojov. Hosťom je za poplatok k dispozícii uzamknuté parkovisko alebo samostatná garáž. Hotel za poplatok zaistí hosťom pranie, čistenie a žehlenie odevov. Na recepcií hotelu je možnosť použiť fax, e-mail i internet. Recepcia zaisťuje taktiež okružné jazdy po Prahe, výlety za kultúrnymi pamiatkami do rôznych miest po celej Českej republike, a to so prevodcom, ďalej spoľahlivé taxi na letisko i po meste a iné služby.

Návštevníkov z celého sveta láka do Prahy najmä jedinečný komplex pamiatkových objektov, ktorému vysoko nad mestom dominuje Pražský hrad. Praha je ukážkou všetkých umeleckých slohov a smerov, od románskych Rotund, cez gotické katedrály a barokové kostoly, renesančné paláce a záhrady až po stavby secesné, kubistické, funkcionalistické aj rýdzo moderné. K jedinečnosti mesta prispievajú tiež prírodné scenérie; Praha, podobne ako Rím, vyrástla na siedmich pahorkoch pri rieke Vltave, ktorá preteká mestom v dĺžke 31 kilometrov a tvorí s ním dokonalú jednotu. Vo Vltave sa zrkadlia mestské dominanty, veže, chrámová kupola, paláce a domy, zeleň záhrad a ostrovov.
99 €
158 €

Vyprší
20.10.2017
Kúpené
76x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
158 €

Vyprší
20.10.2017
Kúpené
76x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 39 ľudí
56
Práve prezerá 41 ľudí
43
62