Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Posaďte sa na Harley Davidson a užite si vyhliadkovú jazdu ako spolujazdec.

PharmaZone
0 / 5
38
Popis ponuky

Užite si jazdu na štýlovej motorke na sedadle spolujazdca. Krátka inštruktáž a môže sa vyraziť na cestu za zážitkom, aký človek často nemáva. Stačí si vybrať trasu, kontaktovať jazdaharleyom.sk a široký úsmev je zaručený hneď ako Harley naštartuje.

Harley je legenda, emócia a životný štýl v jednom už od roku 1903. Možnosť zažiť pocit z jazdy na motorke.

Odo dňa kedy motocykel Electra Glide® po prvýkrát prešiel Amerikou v roku 1965, má jedinečnú úlohu. Nepredstaviteľná zmena niečoho, čo si jazdec z hľadiska funkcie a pohodlia ani nedokáže predstaviť.

Všetko, čo sa naučili, vložili do motocyklov projektu RUSHMORE. Postranné kufre, ktoré sa otvárajú jednou rukou, GPS a informačno-zábavný systém, lepšie prúdenie vzduchu okolo jazdca, väčší výkon pri predbiehaní a náš zoznam zďaleka nekončí.

A zvládli sme to aj bez toho, aby sa jeho duša v tom množstve príslušenstva nestratila. S týmto sa porovnávajú všetci ostatní. Pripravený na akúkoľvek cestu po krajine alebo celom kontinente.

  • Bukovec: užite si na Harleyi okružnú jazdu, ktorá spája pôžitky jazdenia v zákrutách aj zrýchlenie na ceste zo Šace do Košíc. Preveziete sa okolo polí za Perešom, vychutnáte si krásny výhľad na jazero Bukovec a potom kľukatú cestu okolo golfového ihriska. Na jazde si môžete vypočuť aj svoju obľúbenú muziku.
  • OC CASSOVIA → Malá Ida → Bukovec→ ŠACA → OC CASSOVIA

  • Čas: cca 30 minút

  • Trebejov: spoznaj z motorky trasu okolo Hornádu popri kameňolome smerom na Družstevnú a odtiaľ krásnou rovnou cestou popri kukuričných poliach do Trebejova. Prejdeme okolo konských stajní a krásne zákruty nás dovedú až ku Kysaku. Na cestu späť si vyberieme starú cestu z Prešova. Zastavíme sa na kofolu, alebo nealko pivo? Je to na vás...
  • OC CASSOVIA → Družstevná pri Hornade → Trebejov → Kysak → Obišovce → Budimír → OC CASSOVIA
  • Čas: cca 60 minút

24,90 €
39,99 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
39,99 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
Práve prezerá 42 ľudí
26
Práve prezerá 42 ľudí
65