Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

To najlepšie z Moravy v priestoroch zámku Valtice s polpenziou a vínom v Zámockom hoteli Hubertus.

19
Popis ponuky

Objavte podklad českého turizmu, v ktorom strávite príjemnú dovolenku. Pobyt na valtickom zámku, ktorý je súčasťou Lednicko-Valtického areálu, jednej z najkrajších českých oblastí zapísanej i v zozname UNESCO.

Niet divu. Majestátne zámky sú obklopené rozľahlými záhradami, upravené záhony pokrýva kvetinový koberec, zvlnené lány zlatistých polí prechádzajú v zelenavé lesy.

Romantickú krajinu zdobia rybníky, ktorých trblietavé hladiny sú posiate lekná a pozdĺž upravených ciest stojí mnoho skvostných stavieb. Vítajte v jednom z najpôvabnejších českých krajov.

Sa nachádza v ľavom krídle zámku Valtice a ponúka vynikajúce podmienky pre pešiu turistiku i cykloturistiku, kultúrne pamiatky, skvelá jedlá a vynikajúce vína.

Izby sú pohodlne zariadené, každá má kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Všetky izby sú vybavené televízorom . Výhľad z izieb je na zámocké nádvorie alebo cez hotelovú terasu do zámockého parku.

Izby so zámockým mobiliárom evokujú atmosféru časov liechtensteinských kniežat.

Hosťom je povolený vjazd do zámockého areálu - priamo pred hotel. V štýlovej hotelovej pivnici na vás čaká degustácia 6 vín s následnou konzumáciou sudových vín. Vychutnajte si pobyt plnými dúškami.

Na zámockej terase ľavého krídla zámku Valtice, v priestoroch zo 17. storočia, je umiestnená GALÉRIA VÍN so širokým výberom prevažne tuzemských vín tých najlepších vinárov. Galéria ponúka degustácia vynikajúcich vín spojené s odborným výkladom skúseného someliéra, príjemné štýlové posedenie, predaj darčekových kaziet s venovaním, doplnkový predaj sortimentu s vinárskou tematikou. Príďte ochutnať to najlepšie z Moravy v historických priestoroch zámku Valtice!

Mesto Valtice a celý Lednicko - valtický areál ponúka pestrú škálu športového vyžitia, najmä vďaka výborne značenej sieti cyklotrás. Hotel je certifikovaný v rámci projektu Cyklisti vítaní.

Len 25 km od hotel sa nachádza najmodernejšie zábavné centrum otvorené 365 dní v roku Aqualand Moravia.

Ďalej navštívte termálne kúpele v rakúskom mestečku Laa an der Thaya (len 35 km od Valtíc). Kúpele s teplou vodou sú ideálne pre relaxáciu v zimnom období.

V blízkosti HOTELI HUBERTUS je vám k dispozícii :

  • tenisové kurty
  • termálne kúpele Lednice a Laa an der Thaya
  • jazdenie na koňoch , kočoch
  • prechádzka na lodičkách po Zámockej Dyji
  • strelnica
  • golf (Poysdorf - 25 km)

www.hotelhubertus.cz
149 €
185 €

Kúpené
70x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
185 €

Kúpené
70x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
31
28
36