Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

To najlepšie z Moravy v priestoroch zámku Valtice s polpenziou a vínom v Zámockom hoteli Hubertus.

19
Popis ponuky

Objavte podklad českého turizmu, v ktorom strávite príjemnú dovolenku. Pobyt na valtickom zámku, ktorý je súčasťou Lednicko-Valtického areálu, jednej z najkrajších českých oblastí zapísanej i v zozname UNESCO.

Niet divu. Majestátne zámky sú obklopené rozľahlými záhradami, upravené záhony pokrýva kvetinový koberec, zvlnené lány zlatistých polí prechádzajú v zelenavé lesy.

Romantickú krajinu zdobia rybníky, ktorých trblietavé hladiny sú posiate lekná a pozdĺž upravených ciest stojí mnoho skvostných stavieb. Vítajte v jednom z najpôvabnejších českých krajov.

Sa nachádza v ľavom krídle zámku Valtice a ponúka vynikajúce podmienky pre pešiu turistiku i cykloturistiku, kultúrne pamiatky, skvelá jedlá a vynikajúce vína.

Izby sú pohodlne zariadené, každá má kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Všetky izby sú vybavené televízorom . Výhľad z izieb je na zámocké nádvorie alebo cez hotelovú terasu do zámockého parku.

Izby so zámockým mobiliárom evokujú atmosféru časov liechtensteinských kniežat.

Hosťom je povolený vjazd do zámockého areálu - priamo pred hotel. V štýlovej hotelovej pivnici na vás čaká degustácia 6 vín s následnou konzumáciou sudových vín. Vychutnajte si pobyt plnými dúškami.

Na zámockej terase ľavého krídla zámku Valtice, v priestoroch zo 17. storočia, je umiestnená GALÉRIA VÍN so širokým výberom prevažne tuzemských vín tých najlepších vinárov. Galéria ponúka degustácia vynikajúcich vín spojené s odborným výkladom skúseného someliéra, príjemné štýlové posedenie, predaj darčekových kaziet s venovaním, doplnkový predaj sortimentu s vinárskou tematikou. Príďte ochutnať to najlepšie z Moravy v historických priestoroch zámku Valtice!

Mesto Valtice a celý Lednicko - valtický areál ponúka pestrú škálu športového vyžitia, najmä vďaka výborne značenej sieti cyklotrás. Hotel je certifikovaný v rámci projektu Cyklisti vítaní.

Len 25 km od hotel sa nachádza najmodernejšie zábavné centrum otvorené 365 dní v roku Aqualand Moravia.

Ďalej navštívte termálne kúpele v rakúskom mestečku Laa an der Thaya (len 35 km od Valtíc). Kúpele s teplou vodou sú ideálne pre relaxáciu v zimnom období.

V blízkosti HOTELI HUBERTUS je vám k dispozícii :

  • tenisové kurty
  • termálne kúpele Lednice a Laa an der Thaya
  • jazdenie na koňoch , kočoch
  • prechádzka na lodičkách po Zámockej Dyji
  • strelnica
  • golf (Poysdorf - 25 km)

www.hotelhubertus.cz
149 €
185 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
70x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
185 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
70x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
43
40
Práve prezerá 39 ľudí
41
Práve prezerá 43 ľudí