Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s pivným kúpeľom a degustáciou v rodinnom pivovare na skok od Prahy.

30
Popis ponuky

Olivův pivovar nájdete v obci Dolní Břežany, ktorá je vzdialená len polhodinku od stovežatej Prahy. V tomto rodinnom pivovare sa môžete nechať rozmaznávať v pivných kúpeľoch, pochutnať si na kulinárskych špecialitách a degustovať lahodné pivká tradičného českého typu.

V pivných kúpeľoch načerpáte novú energiu a skvele si oddýchnete telom i dušou. Počas pivného kúpeľa pokožka vstrebáva celý rad vitamínov B, proteíny a minerály. Pivné kvasnice a látky obsiahnuté v pive prispievajú k zvláčneniu, regenerácii a omladeniu pokožky.

Priaznivá teplota vody (36° C) spôsobuje mierne zvýšenie srdcovej činnosti a aktivovanie krvného obehu v celej cievnej sústave. Pri kúpaní sa pokožka prehreje a uvoľnia sa póry, ktorými sa pri miernom potení z tela odplavia škodlivé látky.

Pre väčší účinok a pôžitok z kúpeľa si môžete počas procedúry dopriať neobmedzené množstvo nefiltrovaného a nepasterizovaného piva. Toto pivo obsahuje živé kultúry kvasníc, ktoré priaznivo pôsobia v celom tráviacom trakte. Po pivnom kúpeli si môžete ešte dopriať masáž, alebo už len oddychovať pri príjemnej hudbe a tlmenom osvetlení na relaxačnom lôžku.

Olivův pivovar ponúka ubytovanie v 6 komfortných a útulných podkrovných izbách. Súčasťou každej izby je moderne vybavená kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom. V spálni nechýba pracovný stôl, televízia a trezor. Vo všetkých izbách je možnosť bezplatného pripojenia na internet.

Počas pobytu si pochutnáte na trojchodovej večeri pripravenej z kvalitných a čerstvých surovín. Reštaurácia pivovaru je zariadená v modernom industriálnom štýle a svojim návštevníkom ponúka aj sezónne špeciality. Okrem výborného jedla sa môžete tešiť aj na degustáciu 4 druhov pív, ktoré ulahodia aj tým najväčším pivárom.

Ak zatúžite po vodných radovánkach, určite nevynechajte ani návštevu Aquaparku Čestlice, ktorý je najväčším aquaparkom v strednej Európe. Okrem unikátneho vodného sveta tu nechýba ani wellness, saunový svet či fitness centrum.

Navštíviť môžete aj Hrad Karlštejn, ktorý je jedným z najvýznamnejších a najnavštevovanejších hradov v Česku.

Určite si nenechajte ujsť návštevu Prahy, keďže Olivův pivovar je od hlavného mesta našich susedov vzdialený len polhodinku autom.

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna , Rokoko , Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

  • Petřín
  • Orloj
  • Prašná brána
  • Vyšehrad
  • Národné divadlo
  • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

111 €
158 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
111 €
158 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
37
36
23