Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

4* luxus v hotelovom Port 9 Resort na pobreží ostrova Korčula v Chorvátsku s all inclusive light.

25
Popis ponuky

Malebné mesto Korčula sa nachádza na severovýchodnom pobreží rovnomenného ostrova, ktorý patrí medzi najnavštevovanejšie destinácie Chorvátska. Atraktívne mesto ležiace v pokojných vodách Pelješackého kanála láka svojich návštevníkov nielen na desiatky unikátnych pamiatok v historickom centre, ale tiež na skvelé pláže, krištáľovo čisté more a bohatý spoločenský život typický pre živú dovolenkovú destináciu.

Ubytovanie v dokonalom luxuse vám v tejto lokalite ponúka novopostavený 4* Port 9 resort sídliaci v tichej lokalite vzdialenej len 8 minút jazdy od historického centra mesta. Ubytujte sa v komfortných a moderných izbách s jedinečným stredomorským šarmom, relaxujte v hotelových bazénoch, zahrajte si tenis či minigolf a užívajte si sladké leňošenie na kamienkových a piesočnatých plážach v okolí hotela.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
117 €
156 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
117 €
156 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 42 ľudí
40
Práve prezerá 40 ľudí
40
40