Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobytové balíčky s raňajkami na chate Trangoška na južnej strane Chopku v Nízkych Tatrách.

33
Popis ponuky

Chata Trangoška poskytuje ideálne dovolenkové miesto. Môžete si tu naplno vychutnávať atmosféru krásnej prírody Nízkych Tatier s plnohodnotnými zážitkami.

Chata Trangoška je zložená z dvoch častí. Hlavná chata A v ktorej sa nachádza recepcia s denným barom a reštauráciou má k dispozícii 61 lôžok z toho 4 izby so sociálnym zariadením, zvyšné izby sú vybavené len umývadlom a spoločné sociálne zariadenie je na chodbe. Priľahlá chata s kapacitou 24 lôžok má k dispozícii 8 2 posteľových izieb a jednu 8 miestnu klubovňu. Je výborným riešením pre väčšie skupiny, ktoré si želajú mať súkromie, ale aj pre jednotlivcov.

2 posteľová s umývadlom

Izba je vybavená umývadlom a manželskou postelou/poschodovými posteľami

4-posteľová izba s umývadlom

Izba je vybavená umývadlom a dvomi poschodovými posteľami

4-posteľová izba so sociálnym zariadením

  • Izba je vybavená kúpeľňou, na izbe sa nachádza manželská a poschodová posteľ

Otvorená denne 8.00 – 21.00 hod.

Hostia si pochutia hlavne na domácich jedlách s pekným výhľadom na hory pri rannej kávičke. Nádherné prostredie spolu s našimi službami vytvárajú nezabudnuteľný horský zážitok. Chata poskytuje možnosť usporiadania firemných akcií, teambuildingov či grilovačky s našim šéfkuchárom.

Chata Trangoška sa nachádza na úpätí horského masívu Nízkych Tatier, v závere doliny Bystrá v lokalite Chopok – juh. Priamo od chaty vedú značené turistické chodníky na najvyšší vrchol Ďumbier (2043 m) a druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier Chopok (2024 m).

Lokalita, v ktorej sa chata Trangoška nachádza, predstavuje jednu z najzaujímavejších oblastí pre trávenie voľného času nielen pre jednotlivcov ale aj zaujímavým miestom na konanie školských výletov, táborov …. Poskytuje ideálne dovolenkové miesto, ktorého návštevou môžete vychutnať atmosféru krásnej prírody Nízkych Tatier s plnohodnotnými zážitkami. V lete je to turistika v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier … ) ako aj spoznávanie zaujímavých miest ako je Bystrianska jaskyňa, Čiernohronská železnica, lesnícky skanzen Vydrovo, jazda na koňoch, zaujímavý salaš Zbojská, splav Hrona…a pod.

V neposlednom rade je to jazda na lanovke v smere Srdiečko – Kosodrevina a tiež doprava kabínkovou lanovkou až na vrchol Chopoku prípadne prechádzka hrebeňom až na Chatu M.R.Štefánika.
49 €
73,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
73,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

19
52
Práve prezerá 40 ľudí
52
Práve prezerá 42 ľudí
41
Práve prezerá 40 ľudí