Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v Chorvátsku na ostrove Rab s ubytovaním v apartmánoch Villa Mare**** priamo pri pláži.

11
Popis ponuky

Kampor je malé rybárske mestečko ležiace v západnej časti ostrova Rab, ktorý nájdeme v Kvarnerskom zálive, medzi ostrovmi Krk a Pag. Vďaka svojej pokojnej atmosfére je toto malebné mestečko dokonalým rajom relaxácie, ďaleko od ruchu miest a turistických destinácii. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru rybárskej osady, zaplávajte si v krištáľovo čistej vode Jadranu, relaxujte na kamienkových a piesočných plážach alebo preskúmajte zákutia ostrova pešo, či na bicykli, voľba je len a len na vás.

Skvelým miestom pre strávenie vašej dovolenky na tomto ostrove je 4* Villa Mare. Typická chorvátska vila s bielymi kamennými múrmi zapadajúca do ideálov stredomorskej architektúry, môže byť pre vás, aj počas vašej dovolenky, druhým domovom. Ubytujte sa v komfortných apartmánoch zariadených v príjemných pastelových tónoch, ktoré svojím vybavením uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
49 €
55 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
55 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
35
44
59
Práve prezerá 37 ľudí