Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Temperamentný tanec sprevádzaný krásnou exotickou hudbou – to je kubánska salsa, ktorá vám zaručene rozprúdi krv v žilách.

60
Popis ponuky

Pozeráte film či rôzne tanečné súťaže a smutne vzdycháte, aké by to bolo, keby ste vedeli tak krásne tancovať aj vy? Temperamentný tanec v podobe kubánskej salsy vám zaručene rozprúdi krv v žilách!

Patríte medzi väčšinu ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie? Žiada si vaše telo pohyb, zábavu a vzrušenie zároveň? Máme pre vás riešenie, ktorým je kubánska salsa. Kubánska salsa, na Kube známa ako "casino", je temperamentný tanec sprevádzaný krásnou exotickou hudbou. Salsa ako tanec má korene v tradičnom kubánskom "SONE", ktorý sa môže považovať za jej predchodcu. Salsa obsahuje prvky iných kubánskych tancov ako mambo, cha-cha-cha a son. Stále populárnejším sa stáva inkorporácia prvkov ďalších tradičných afro - kubánskych tancov ako rumba alebo orishas/yoruba.

Salsa je predovšetkým o cítení hudby a teda tancovaní srdcom, uvoľňuje sa pri nej božská energia, ktorá povznáša naše duše do nebeských sfér. My vnímame túto energiu ako tranz, čo je v skutočnosti vyšší stav vedomia. Tradičná Čínska filozofia Taoizmus hlása plynulosť a spontánnosť Univerza, ako aj prispôsobovanie sa. Tanec je takisto plynulý a spontánny, pokiaľ sa partneri prispôsobia jeden druhému, začnú medzi sebou vytvárať harmonické vymieňanie energií, mužský a ženský aspekt Ying a Yang sa spájajú do jedného celku.
39,99 €
99 €

Kúpené
105x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,99 €
99 €

Kúpené
105x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 41 ľudí
46
Práve prezerá 44 ľudí
23