Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Letná dovolenka vo dvojici pri Bojnickom zámku v penzióne Benedikti s raňajkami.

15
Popis ponuky

Komorný, rodinný penzión Benedikti s príjemnou atmosférou posedenia predovšetkým na letnej terase s výhľadom na Bojnický zámok je výborným riešením pre pracovné a rodinné pobyty. Poskytuje vhodný priestor na oslavy rôzneho typu, pracovné stretnutia a posedenia s priateľmi.

Čo ponúkajú hosťom:

  • vysokú úroveň ubytovania a služieb
  • 5 dvojposteľových izieb a 4 apartmány s možnosťou prístelky
  • bezplatné Wi-Fi a parkovanie v areáli
  • krásna letná terasa
  • tenisové kurty
  • Bojnice sú vzdialené 5 minút autom alebo 20 minút chôdzou

Penzión Benedikti ponúka pohodlné ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách, 2 apartmánoch a 2 mezonetových apartmánoch. V apartmánoch je možnosť dvoch prístielok. Celková kapacita predstavuje 26 lôžok.

Všetky izby sú komfortne zariadené s atmosférou domácej pohody. Vybavené sú kúpeľňou s WC, telefónom, Wi-Fi internetovým pripojením, LCD TV, minibarom, trezorom a kartovým systémom vstupu.

Pýchou penziónu je exkluzívna vinotéka, ktorá svojou širokou ponukou jedinečných vín osloví aj najnáročnejšieho zákazníka. Značkové vína najvyššej kvality pochádzajúce z Nového sveta, Talianska, Francúzka, ale i najlepší výber prvotriednych slovenských vín vám pripravia nezabudnuteľný zážitok.

Kávičku a koláčik, ako aj studené chutovky si vychutnáte priamo v penzióne, pre obedy a väčšie jedlá vám personál ochotne pomôže s výberom reštaurácie v okolí.
109 €
128 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
128 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
46
37
50