Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jesenný relax v jednom z TOP kúpeľných miest Trenčianske Teplice v penzióne Aqua.

25
Popis ponuky

Penzión AQUA to je komfort, pohodlie, súkromie a rad služieb. Miestne termálne pramene v tejto oblasti majú jedinečné liečebné a anti-reumatické účinky. Návštevníci majú ideálne podmienky pre trávenie voľného času, rekreácie, športu, zábavy, obchodné rokovania, semináre, školenia a firemné akcie.

Penziónbol postavený v roku 1899 (pod pôvodným názvom Fliegel). Viac ako 115 rokov nezmenil svoj historický vzhľad. Rekonštrukcia izieb prebehla v máji 2016.

Penzión Aqua ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v jednom z najlepších kúpeľných regiónov Slovenska, v Trenčianskych Tepliciach. Minerálne vody v regióne sú termálne (teplota 37 až 40 °C) a obsahujú sulfid a vysoké množstvo fluoridu. Blahodárne pôsobia najmä na pohybový aparát, nervový systém a napomáhajú pri zotavovaní sa zo zranenia. Ideálna poloha penziónu tiež umožňuje navštíviť tri európske metropoly: Bratislavu, Viedeň a Prahu.

Penzión má 5 dvojizbových apartmánov, 2 rodinné apartmány, 5 dvojlôžkových izieb classic a 2 dvojlôžkové izby twin.

Vo výbave všetkých izieb aj apartmánov nájdete LCD televízor so satelitným prijímačom a telefón. Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Náročnejším hosťom odporúčame rodinný apartmán, ktorý je vybavený klimatizáciou a taktiež vaňou. V priestoroch celého penziónu je zaistené bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dvojlôžková izba Štandard

Rodinná izba

Apartmán

V areáli hotela sa nachádza terasa s grilom, ktorá je ideálnym miestom pre relax a regeneráciu. Na požiadanie vám zabezpečia detskú postieľku a zapožičajú bicykle.

V cene ubytovania máte zahrnuté raňajky pre dve osoby.

Turisti môžu navštíviť neďaleký Trenčiansky hrad alebo tiež Topoľčiansky, ďalej Bojnický zámok, Beckovský hrad či legendárny zámok Slavkov. Ak sa zaujímate o výtvarné umenie, určite neobíďte Galériu Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne.

Trenčín je od nášho penziónu vzdialený 15 minút cesty autom, preto by bola škoda nenavštíviť aspoň Trenčianske múzeum, či pokochať sa pohľadom na Váh – najdlhšiu slovenskú rieku.

Keďže súčasťou penziónu je taktiež kongresová miestnosť, je možné u nás zorganizovať aj rôzne školenia či stretnutia. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne. Parkovanie je zadarmo. Vieme Vám zabezpečiť transfer z letiska vo Viedni a Bratislave.

Konferenčná miestnosť penziónu s celkovou plochou 62 m2, vhodná pre rôzne školenia, semináre, konferencie, prezentácie, atď. až pre 40 osôb (v závislosti od typu rozmiestnenie stolov a stoličiek).

Trenčianske Teplice sú jedným z najstarších a najvyhľadávanejších kúpeľných miest na Slovensku. Penzión je len pár krokov od historického centra mesta s liečivými termálnymi prameňmi, kvalitnými reštauráciami, barmi, nočnými klubmi, kaviarňami a obchodmi s typickou kúpeľnou atmosférou.
90 €
120 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
120 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 36 ľudí
50
40
Práve prezerá 38 ľudí