Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jesenný relax v jednom z TOP kúpeľných miest Trenčianske Teplice v penzióne Aqua.

25
Popis ponuky

Penzión AQUA to je komfort, pohodlie, súkromie a rad služieb. Miestne termálne pramene v tejto oblasti majú jedinečné liečebné a anti-reumatické účinky. Návštevníci majú ideálne podmienky pre trávenie voľného času, rekreácie, športu, zábavy, obchodné rokovania, semináre, školenia a firemné akcie.

Penziónbol postavený v roku 1899 (pod pôvodným názvom Fliegel). Viac ako 115 rokov nezmenil svoj historický vzhľad. Rekonštrukcia izieb prebehla v máji 2016.

Penzión Aqua ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v jednom z najlepších kúpeľných regiónov Slovenska, v Trenčianskych Tepliciach. Minerálne vody v regióne sú termálne (teplota 37 až 40 °C) a obsahujú sulfid a vysoké množstvo fluoridu. Blahodárne pôsobia najmä na pohybový aparát, nervový systém a napomáhajú pri zotavovaní sa zo zranenia. Ideálna poloha penziónu tiež umožňuje navštíviť tri európske metropoly: Bratislavu, Viedeň a Prahu.

Penzión má 5 dvojizbových apartmánov, 2 rodinné apartmány, 5 dvojlôžkových izieb classic a 2 dvojlôžkové izby twin.

Vo výbave všetkých izieb aj apartmánov nájdete LCD televízor so satelitným prijímačom a telefón. Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Náročnejším hosťom odporúčame rodinný apartmán, ktorý je vybavený klimatizáciou a taktiež vaňou. V priestoroch celého penziónu je zaistené bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dvojlôžková izba Štandard

Rodinná izba

Apartmán

V areáli hotela sa nachádza terasa s grilom, ktorá je ideálnym miestom pre relax a regeneráciu. Na požiadanie vám zabezpečia detskú postieľku a zapožičajú bicykle.

V cene ubytovania máte zahrnuté raňajky pre dve osoby.

Turisti môžu navštíviť neďaleký Trenčiansky hrad alebo tiež Topoľčiansky, ďalej Bojnický zámok, Beckovský hrad či legendárny zámok Slavkov. Ak sa zaujímate o výtvarné umenie, určite neobíďte Galériu Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne.

Trenčín je od nášho penziónu vzdialený 15 minút cesty autom, preto by bola škoda nenavštíviť aspoň Trenčianske múzeum, či pokochať sa pohľadom na Váh – najdlhšiu slovenskú rieku.

Keďže súčasťou penziónu je taktiež kongresová miestnosť, je možné u nás zorganizovať aj rôzne školenia či stretnutia. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne. Parkovanie je zadarmo. Vieme Vám zabezpečiť transfer z letiska vo Viedni a Bratislave.

Konferenčná miestnosť penziónu s celkovou plochou 62 m2, vhodná pre rôzne školenia, semináre, konferencie, prezentácie, atď. až pre 40 osôb (v závislosti od typu rozmiestnenie stolov a stoličiek).

Trenčianske Teplice sú jedným z najstarších a najvyhľadávanejších kúpeľných miest na Slovensku. Penzión je len pár krokov od historického centra mesta s liečivými termálnymi prameňmi, kvalitnými reštauráciami, barmi, nočnými klubmi, kaviarňami a obchodmi s typickou kúpeľnou atmosférou.
90 €
120 €

Vyprší
18.1.2018
Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
120 €

Vyprší
18.1.2018
Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
40
Práve prezerá 39 ľudí
48
Práve prezerá 226 ľudí
Práve prezerá 115 ľudí